Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a vácszentlászlói borosgazda 7 év letöltendő börtönt kapott?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
kb. huszonöt ilyen fagyállós gazdás kérdés született az elmúlt fél napban, inkább nem írnám le még egyszer
2015. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem írom le ide a véleményemet mert a moderátorok törölnék.
2015. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kevés.
2015. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
disznosag. de ha mar ennyit adtak szegenynek akkor legalabb lett volna 5 aldozat.
2015. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem azért igazságtalan az ítélet, mert többen ittak a borból, de csak az halt meg, aki előtte drogot is fogyasztott, ráadásul hülye volt, mert nem ment időben orvoshoz. A többiek, akik nem szedtek be semmit, csak rosszul lettek. Lassan már kávét is főzzünk a betörőnek?! Nonszensz. Éljen a magyar (i)gazságszolgáltatás....


A másik pedig:


1. A saját pincémben azt tárolok, amit akarok.

2. A saját borommal azt csinálok, amit akarok.


Ismerek olyat, aki a hígítót tárolja ásványvizes flakonokban. Ha betörnek hozzá és a tolvaj meghúzza a flaskát, otthagyja a fogát, őt is elítélik...?


Vajon a tolvaj ellen indítottak volna eljárást magánbirtok megsértése és lopás miatt, ha életben marad?

2015. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A hűtődbe ne tarts romlott élelmiszert, mert ha betörnek hozzád és valami baja lesz a betörőnek mert mondjuk evett az ételből, akkor téged fognak megbüntetni érte !


Ha fertőző betegségben szenvedsz, akkor nagy táblákkal hívd fel a betörni szándékozók figyelmét rá, különben ha megfertőződik a behatoló, akkor téged vonnak felelősségre biológiai hadviselés miatt !


...mert Te és én és minden becsületes ember potenciális áldozat!


Az erőszakosaknak meg áll a világ, még a bíróság is őt védi !

2016. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, ez teljesen más szituáció volt, mint a lejárt ételes példád, ettől függetlenül sokallom én is a hét évet.
2016. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Update:Az a 7 másodfokon már csak 1,5 és felfüggesztett.
2016. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
orulok neki, hogy nem kell letoltenie;-)
2016. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!