Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Albérleti támogatást kapok....

Albérleti támogatást kapok. Közben vettem ugyan ebben a városba lakást. Ha a munkahelyemen nem jelzem és nem jelentekezek be állandó lakcimmel akkor a továbbiakba is fogom kapni a támogatást? Ha igen akkor elsunnyoghatom valahogy?

Figyelt kérdés
Nehéz lett az anyagi hátterem a vásárlás miatt. S olyan dolgok jöttek amire nem számítottam ezáltal havi 15000 ből élek úgy hogy kapom a támogatást. Ha ezt megvonják nem hogy enni de a megvett lakást sem fogom tudni fizetni!

2015. nov. 27. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így bűncselekmény, szal nem játszanék vele.
2015. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod elsunnyogni, de ha kiderül akkor komoly következményekkel kell szembe nézned és hirtelen nem csak nem lesz támogatásod, de még a korábbi jogosulatlanul felvettet is vissza kell fizetned és ez a minimum büntetés.
2015. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogtalanul felvett támogatás, kamatok plusz perköltség, s még kártérítést is kérhetnek, meg ugye mindazt, ami a szerződésben volt; szóval lesz mit fizetned.


Miért vettél olyan lakást, amit nem tudsz fizetni?

2015. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Allásommal ezzel elveszíthetem?
2015. nov. 29. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen átverted őket.
2015. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!