Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van értelme feljelentést tennem?

Van értelme feljelentést tennem?

Figyelt kérdés
Egy internetes VIP csoportba léptem be,és a tulajdonosnak Skrill-en keresztül utaltam egy bizonyos összeget.Nekem nem fáj az az összeg,de zavar,hogy egy ember kedvére lopkodhat.Van értelme feljelentést tenni vagy a magyar rendőrség nem tehet semmit?Biztos vagyok benne,hogy a Skrill amire a pénzt utaltam nem az igazi nevén van(Arnold Jonathan,de tökéletesen beszélt magyarul :)) ).Ha bankszámlára utaltam volna akkor azt egy óra alatt lenyomozzák,de egy Skrill es számlát le tudnak nyomozni?Főleg,ha az nem is az igazi,hanem csak egy "közvetítő" számla amiről tovább utalják a bevételeket?
2015. dec. 25. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van a feljelentésednek, mert önszántadból utaltad a pénzt, és az emberi ostobaság még nem jogosít fel, hogy bárkit feljelentsünk.
2015. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De minek utaltad el?
2015. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam.Az utalás után kellett volna berakni a csoportba,ami nem igazán történt meg és letiltott a facebook oldalról is.
2015. dec. 26. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmivel nem foglalkoznak :/
2015. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinal szerinted egy internetes VIP csoport?:D
2015. dec. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csatrad válasza:

Minden penzt közvetítő szervezetnek van fizető oldali biztosítása. Nézd meg a skrill akarmid hivatalos szabályzatát, hogy mit tehetsz nem teljesitett tétel esetében miutan pénzt adtál ki.

De még a bankod is megenged egy visszafizetést.

De ha nagyon durva akarsz lenni van kb europai szintű védelem aminek kapcsán vissza igenyelheted a penzed, hiszen a szolgáltatás nem felel meg a leirtaknak (fogyasztó védelem).

Igazság szerint duskalhatsz a lehetőségeknek, hogy hogyan b... meg őket, és a többséghez nem is kell rendőr se ügyvéd. Irj a facebooknak, hogy kapcsolják le az oldalat stb banoljak vagy atveszik az ügyet és lenyomozzak.

2016. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!