Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Kihívhatom a rendőrséget? (ostoba, ordibáló szomszédokról van szó)

Figyelt kérdés

Panelban lakom, és fölöttem lakik egy csaj és egy srác. Kb. 3 éve folyamatosan (kisebb-nagyobb megszakításokkal) ordibálnak, veszekednek egymással, de valami iszonyatosan gyomorforgató stílusban. Főleg a csajjal van valami, torkaszakadtából üvöltözik, elmondja a barátját mindennek, izomból csapkodja az ajtót, csapkod, leejt mindent a földre, és jön az iszonyatos ordibálás a pasi részéről is.... A szép az egészben, hogy mellettük lakik a csaj anyja, aki szépen lecseszi utána azt az idióta lányát, és utána kezdődik megint előről.

Már többször szóltunk nekik, de nem igazán változott a helyzet, max. 2-3 hétig volt csönd. Utána megint ez volt.

Most karácsonykor végigordibálták a reggeleket, reggel 6-7kor már üvöltöztek egymással, karácsonytól újévig!!

Már küldtem nekik egy "nagyon kedves" levelet névtelenül, ahol beleírtam hogy a rendőrség azt mondta h ezért akár 150-200 ezer ft-os bírság is kiszabható.

1 hónapig csönd volt. Viszont ezen a héten a mai reggel volt a második alkalom, h fél6kor rájuk keltem, csapkodtak, ordibáltak egymással, és már rohadtul elegem van!!!!!! Ilyenkor mit tehetek???? Már nem bírom elviselni őket, a szép szó náluk nem segít, a pasi egy ostoba pincsi kutya, a csaj meg simán elmebeteg.... az anyát meg szétverném h még nem költöztette el őket....... kihívhatom a rendőrséget ilyen esetben???

A többi szomszéd akik szintén hallgatják ezt, csak tűrnek, senki nem akar csinálni semmit.... anyámnak mondtam h kihívom a rendőrséget de lecseszett h ne csináljak ilyet, úgy se jönnek ki egy kis veszekedésre, meg inkább tűrjem el............csak én már nem bírom elviselni, olyan undorító ostoba, gyomorforgató stílusban ordibálnak, meg az egész jelenlétük úgy irritál ahogy vannak



2016. márc. 11. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el, kb ennyi a törtènet. Ordibálni nem törvènysèrtő, szval semmi köze hozzá a rendőrsègnek.
2016. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami hazmester az épületben? Vagy esetleg valami "hazirend" feleségét nem lehetne nyomtatni? A rendőröket akár ki is hivhatod, azzal az indokkal, hogy nagy a veszekedés, attól félsz, hogy valami dulakodás is folyik. Aztán ha becsongetnek hozzájuk, úgysem kapnak semmi büntetést, de elgondolkoznak érdemes-e ezt csinálni. Nem értem, ha nem bírnak meglenni egymás mellett, miért élnek együtt, meg ha a csaj anyja mellettük lakik, miért nem megy át a csaj, aztán hagyja rá. Értelmes emberek lehetnek..
2016. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mégis miért kéne elköltöznöm?????? A családom itt él már 25 éve (én 21 éves vagyok)ezek meg kb. 3-4 éve laknak itt.....

És az nem számít csendháborításnak ha hajnalban ordibálnak ezek a marhák egymással??

2016. márc. 11. 08:29
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es, mi sem értjük..... de a csaj barátja egy kigyúrt nagydarab nyámnyila férfitestben lévő nő.... mesélte nekünk h ő mindig ilyen nőket fogott ki, egy régebbi nője, akitől gyereke is van, karácsonykor megverte a srácot.... ugyhogy ennyit erről..... intelligenciájuk a béka segge alatt van
2016. márc. 11. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Pont a felettem ordibálóra hívtam ki két vagy három alkalommal a rendőrséget amikor este 10 után vagy akár hajnali kettőkor ordibált. Ki is jöttek és felszólították hogy legyen csendben. Három alkalmat már megunt és elköltözött.

Továbbá a szomszéd lakásban volt egy érzéketlen tuskó aki éjjel-nappal bömböltette a tévét. Először jól szituált diplomásként megkértem hogy halkabban legyen szíves. Erre a válasz arrogáns "Mi köze hozzá?!" volt. Ezért másodszorra már a saját anyanyelvén közöltem vele, ami annyit jelentett hogy egy nagy kalapáccsal kívül addig püföltem teljes erőből a betonfalát míg normális nem lett. Persze úgy hogy egy épületbontó részeg culáger maximum csak egy inas lehetett volna a módszeremhez képest. Ezt kétszer kellett megismételnem és inkább elköltözött.

Nem szoktam visszafogni magam ha hülyéket kell idomítani. Volt már olyan is hogy rám hívott rendőrséget az egyik idióta, persze a meglepetésére a rendőr mégis őt cseszte le hisz látta hogy teljesen képtelen a normális társadalmi együttélésre, tehát oka volt hogy bántalmazva léptem fel ellene. Úgy szoktam az ilyeneket megalázni hogy a ruha meggyullad rajtuk. Ma épp elég baj van a korrupcióval, tehát az embernek nincs szüksége még hülyékre is akik képtelenek másokra tekintettel lenni. Javasolni szoktam nekik a szeméttelep patkányai közt való élést, illetve ajtócsapkodás esetén azt hogy a nyakát is szíveskedjék odab...szni, az csillapítja a zajt.

az ilyenek nem értenek emberi nyelven, csak úgy ahogy falun a kanász szokta terelni az állatokat.

2016. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Reggel 6 óra előtt rendzavarásnak számít. Haverom már kihívta a rendőrséget a felette lakó, hasonló életstílust követő szomszédaira éjfél körül. Nagy hatásfoka nincs a dolognak, de elvileg kijönnek, és ki tudja, a te szomszédaidra milyen hatással lesz a jelenlétük.
2016. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakóknak kellene összefogni és együtt fellépni. A mi társasházunkban ez történik és ha valami nem egészen szabályosat csinálok a csendháborítók ellen akkor is mellettem tanúskodnak a lakók. A zajongóknak eddig csak egy választása volt, az elköltözés. A szeméttelep elég tágas.
2016. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az semmi. a szomszedban lako semmirekello c-k kb egesz nap aludtak, delutan 6 korul magukhoz tertek. utana ment az ordibalas meg a vergodes. Hajnal 3-kor ha megkerdeztem toluk hogy megis mit csinalnak, fel voltak haborodva.

Mi kozom nekem ahhoz, hogy ok mit csinalnak? Ha hajnal 3-kor max hangeron akarjak hallgatni a hulye zenejuket.... megis ki vagyok en, hogy megtiltsam nekik?

En 1 honapig birtam es elkoltoztem...

2016. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ln is tettem már ilyenért bejelentést. Visszaszövegelt a rendőrnek, lenyomták és bevitték. Azóta csend van:-)
2016. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:

"És az nem számít csendháborításnak ha hajnalban ordibálnak ezek a marhák egymással?"


De, napközben is annak számít. Felhívod a 107-et és bejelented a folyamatban lévő szabálysértést. Intézkednek (elsőre csak felszólítják majd, csak később büntetnek).

2016. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!