Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ott és akkor, ha...

Mit tehetek ott és akkor, ha idegen bejön a telkemre?

Figyelt kérdés

Nincs rajta ellopható érték, de a termésben nagy kárt lehet csinálni.

Leteperhetem amig kijön a rendör vagy beleállíthatom az éppen a kéznél lévő vasvillát?


2016. ápr. 10. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Adjál neki kapát és dolgoztasd
2016. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Amerikában simán, Magyarországon nem.
2016. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Visszatarthatod a rendőr kiérkezéséig, de nagyon kétlem, hogy csak úgy leölheted, amennyiben nem támadt rád ilyen-olyan fegyverrel. Mivel a nagy hatékonyságú bíróságok állapítják meg ezt, nem bíznék egy pozitív ítéletben, pláne ha nem hóember az elkövető.

Én úgy vagyok vele, hogy néhány szaros tárgyért nem fogok hónapokig bíróságra, meg utána talán börtönbe menni, el lehet nem halálos eszközökkel is tántorítani egy bűnözőt.

2016. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha a betörés:

-Éjszaka(sötétben)

-csoportosan

-fegyverrel

Vagy ezek vegyítésével törtténik, akkor akár fegyverrel is megvédheted magad!

De a bors/paprika sprayt jobban ajánlom a fegyver helyett!

2016. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Quatermain ***** válasza:
gumilövedékes puska ;)
2016. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, a Keserűnek van egy dobtáras pump-action gumilövedékese, szerintem az elég elrettentő lehet. ;) Az ára is...
2016. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szurd le egy vasvillaval !Vagy egy kapaval!Tomd tele a szajat repaval ! :DDD Ha no akkor siman bele is allithatod a vasvillat !
2016. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az van amit írtak.

A jogos védelmi helyzet jogi fogalmába nem tartozik bele a zöldség-gyümölcs védelme érdekében alkalmazott erőszak.

A neten nézz rá a jogos védelmi/nem önvédelmi, mert ilyen nincs/ helyzet fogalmára és képbe kerülsz.

2016. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!