Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kilakoltatás folyamata?

Kilakoltatás folyamata?

Figyelt kérdés

A bíróság meghozta a jogerős határozatot, hogy kikell mennie az emberkének a házból. Átadta az ügyet a bírósági végrehajtóhoz. Eltelt 3 hónap. S semmi...

"Az ügyintézőnél van a papír" Ezt mondja a kollégájuk amikor hívom Őket.

Komolyan milyen folyamat van náluk? Vagy, hogy megy ez? Már nagyon unom, hogy egy olyan ember lakik a házamban, aki nem fizet semmit, és a számlákat is én fizetem. Lakja a lakásom, és amortizálja. Nem rakhatom ki mégse, hiába adott nekem igazat a bíróság. Ha kidobom, a rendőr még őt engedi vissza..

Mikorra lesz kb. ennek vége? S pontosan, még mire számíthatok?



2016. ápr. 22. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Olajozd meg az ügyintéző gépezetet egy bélelt borítékkal, másnapra már jön is a végrehajtó.
2016. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom ott tartunk, hogy simán odaadnám a borítékot ha már végre vége lenne.

Az ügyintézővel meg nem tudok személyesen beszélni. Telefonon meg azt mondják, hogy az ügyintézőt nem kérhetem, mert Őt nem lehet zavarni....

Pár ismerősöm meg azt mondogatja nekem, hogy lehet a végrehajtó ha meglesz az ügyintéző munkája elkezd felszólítgatásokat küldeni, amire ha nem reagál újra a kedves ügyintéző veszi a keze alá az ügyet, és ezt elismétlik majd párszor amire teljesen vége lesz.

Na de 3 hónap alatt semmi, már 2 felszólítás esetén is eljön a tél és ott vagy a kilakoltatás tiltása..


Nem értem én ezt komolyan, a bíróság már meghozta a döntést, minden az enyém ott, ki is raknám én, de a rendőr visszaengedi. Ha meg mindent lezárok a jegyző jön, és kinyittatja.

Beszarás ez a magyar jog.

2016. ápr. 22. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Jogszerű az eljárás, és talán te utcára mennél? Én is megvárnám a kilakoltatót, ha minden kötél szorít. Az ügyintéző inkább a bankok teljesítését hajtja végre, de lehet küldött már pár felszólítást. Egy kilakoltatási végzést kell szerezni vagy kapcsoltasd le az áram-víz-gázt ( bármennyire is drága visszaköttetni lehet jobban jársz)
2016. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!