Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Párkapcsolati erőszak, mennyit...

Párkapcsolati erőszak, mennyit kaphat érte?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,ha feljelenteném az ex barátomat mennyit kapna érte? Több mint 2 éven át volt velem erőszakos,többször is megvert/megütött,aminek sokszor nyoma is vol. Az utolsóról látlelet is készült,elv könnyű testi sértés.A volt barátom verbálisan is bántott ,mindent a fejemhez vágott,sokszor zsarolással érte el a szexuális cselekedeteket,ha nem tettem meg ,megsértődött,hogy nem szeretem,én sosem akarom ezt stb, így sokszor muszáj volt bele mennem,persze akkor nagyvonalú an közölte ,nem kell ha nem akarom...na persze..ha valmi nem tetszett neki akár erőszakkal is ha magamtól nem "akartam" akár sebesre ütötte a hátsóm ,hiába tiltakoztam,szerinte ,megérdemlem,ha nem értek másból.Meg is fenyegetett azzal is,hogy megöl,engem és az anyukámat,nagymamámat.Szerintetek mit kapna ezért ,ha egyáltalán kapna valamit?

#büntetés #párkapcsolat #erőszak #verés #verbáliserőszak #törvény ek
2016. jún. 17. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Milyen kedves ex vagy... :) Ezzel már elkéstél, akkor kellett volna feljelentened.
2016. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Még benne vagyok a 30 napban..és köszönöm az "értelmes" választ...
2016. jún. 17. 11:16
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Két éven keresztül? DDDDD Az első ütés után, vagy legfeljebb a másodiknál ott kellett volna hagynod mint kutya a piszkát. Szerinted ezt ma már ki hiszi el, hogy igaz? Senki.
2016. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
3.: Márpedig sokan vannak, akik nem mernek szólni, félnek, szégyellik, és akiket éveken át lehet terrorizálni.
2016. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A legutóbbi egy hónapja sem volt,kedves válaszoló,a rendőrség szerint még van jó pár napom rá..egyébként imádom ezt sz elsőnél mennkék..gondolom.valami hasonló mentalitású pasi lehetsz..
2016. jún. 17. 11:19
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Mr Pofon már csak jól tudja.. :D
2016. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit szeretsz egy olyan emberben, aki kékre zöldre ver rendszeresen? Fogadjunk hogy most is ő hagyott el téged, és nem te őt? Szerinted hány sértett nő jelentgetheti fel az exét ilyenekkel?
2016. jún. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Másik kedves kommentelő,nem nem ő hagyott el,hanem én ..sőt még ő könyörgött ,hogy megváltozik,és soha többet nem ver meg..
2016. jún. 17. 11:25
 9/25 A kérdező kommentje:
Csak tudod a KÉRDÉSRE kéne válaszolni,mert nem érdekel a szubjektív véleményed...
2016. jún. 17. 11:26
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem kap. Nem tudod bizonyítani, hogy két éve ver. Most jöttél rá, hogy két éve ver? D
2016. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!