Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt valóban megteheti a CCC...

Ezt valóban megteheti a CCC nevű cipőbolt, vagy menjek vissza balhézni?

Figyelt kérdés

Vettem egy cipőt május 20.-án. Ma visszavittem, mert két hónapot sem bírt anélkül, hogy mindkettő félpárjának le ne váljon a talpa. Botrány ahogy kinéz. Az egyik félpárnak még a betéte is elengedte magát, hordáskor mindig feljön a fenébe, tiszta hülyén néz ki, a bokám felett van a vége... Gyönyörű.


Szóval ma visszavittem, erre ahelyett, hogy a szokásos levásárlás azonnal, ilyet szól a csaj, hogy elküldik cipészhez és akkor megállapítja. De, hogy ezen úgyis látszik, szóval majd jön SMS 15 napon belül.


Mert, hogy ők nem szakértők és meg kell várniuk.


Eddig mindig egyből levásárolhattam, azt mondta módosult valami bigyó.


Ezt megtehetik, hogy feleslegesen váratnak 15 napot? Én azonnal leakarom ma vásárolni, mert a francnak kell ilyen cipő, ami 2 hónapot sem bír és úgy néz ki, mint egy rakás szar. Semmi kedvem várni ilyen sokat, totál feleslegesen. Szóval mit tehetek?



2016. júl. 14. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van valami "bigyó", azt te is megnézheted. És akkor kiderül, hogy az üzlet szórakozik, vagy törvény kötelezi rá. Előbbi esetben érvényesítsd az üzlettel szemben a törvényt, a második esetben pedig érvényesítsd a társadalom elvárásait a törvényhozón (ezt persze nem egyedül). Pontosan ez a két út járható. Az, amelyikről szó van.
2016. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajna momentán nem tudok elhívni valakit magammal, délelőtt van, illetve én egyedül szeretem intézni a dolgaimat, nem mással jönni.


Akkor menjek vissza és ne hagyjam magam egyszerűen, vagy mit csináljak? Mert tényleg baromira nincs kedvem várni 15 napot, hogy aztán úgyis azt mondja, hogy levásárlás.


Eleve azért vittem vissza most a cipőt, mert láttam helyette tegnap egy olyat, ami kéne. Később, ha ez nem lesz meg, nem is tudom mire levásárolni, mert ritkán van ott olyan cipő, ami tényleg jó.

2016. júl. 14. 11:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos megteheti, ennyi időbe telik mire megállapítják h miattad vagy a cipő minősége miatt ment szét a cipő. Ha bebizonyosodik h szar akkor kapod az újra vásárlást vagy pénzt vissza, ha azt mondják h hát nem megfelelően használtad a cipőt akkor nem kapsz semmit, csak esetleg lehet fellebbezni, de ennyit meg már nem ér.
2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Meg kell nekik mondani,hogy a jó édessel...azzal...

Akkor most 2 hétig járj mezítláb?:D Mi van ha nincs más cipőd?Azért fizettél,hogy legyen cipőd.Nem 2 hónapra.Én qrva nagy hisztit rendeznék...

2016. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemrég én a Decatlonban jártam úgy, hogy majdnem nekem kellett elnézést kérni azért mert az ott vásárolt cipőnek a sarokmerevítése 3 hónap használat után gyakorlatilag megsemmisült.
2016. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ajj, ettől féltem! :( Hogy írtok ilyet is, meg olyat is! Szóval mi legyen?? Tényleg nem szeretek másokkal keménykedni, másokkal menni, pláne nőkre. Így fiú létemre. Csak tényleg nekem ez baromi időhúzás, ez egy ilyen jó könnyű, kényelmes, igazi szabadidő cipő, amiben lehet sokat menni. Nah és ilyenem tényleg nincs másik, meg ilyenre tényleg CCC-s való, mert drága cipőt sajnálnék agyonkoptatni a sok sétával.
2016. júl. 14. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a Deichmannban jártam úgy, hogy 2 hónap alatt szétrepedt a műbőr a tetején. Két hónap alatt, normális használat mellett.


Elvitték a szakértőhöz, aki megállapította, hogy mivel a lábujjaim kikezdték a cipő orrában a bélést, ezért a cipő túl kicsi volt rám és ez volt az oka a repedésnek a tetején. tehát AZ ÉN HIBÁM. Természetesen még le sem vásárolhattam. Elmehetnek a p***ába, sz*r egy hely.

2016. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad cipőt venni.
2016. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, csak az a sok üvegszilánk, meg húgy, fekália.. :( Nah meg az akácok tüskéi így a nyári időszakban. :(
2016. júl. 14. 13:46
 10/12 anonim ***** válasza:

"módosult valami bigyó"

Nem változott semmi, eddig is csak javítani voltak kötelesek, hiba okának kiderítése után (üzlet honlapján pedig nincs információ, hogy ettől a fogyasztó javára eltérne). Pusztán a bolt jóindulatán múlt, hogy eddig szimplán levásárolhattad.


Bár arról nem is beszélve, hogy pont akkor ment tönkre, mikor megláttál egy szebb cipőt. Ráadásul nem is első alkalommal. Persze ez bizonyára csak véletlen...

De magamból kiindulva, aligha mennék vissza olyan üzletbe, ahol többször is gond volt a termékekkel.

2016. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!