Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Orrfacsaró, gyomorforgató...

Orrfacsaró, gyomorforgató szagok a Deák téren - miért van ilyen büdös, miért nem takarítják ki vagy előzik meg? Hova forduljak panasszal?

Figyelt kérdés
Aki járt már mostanság a budapesti Deák Ferenc téren, a metróbejárat és a KFC környékén, az bizonyára érezte azokat a semmihez nem hasonlítható, tömény, irtózatosan büdös szagokat, amik ott terjengenek. Nem tudtam megállapítani, hogy emberi ürülék, hányás, vizelet, állati ürülék, erjedő szemét, a hajléktalanok testszaga vagy ezek közül több (esetleg mind) az amit érzek, de tény hogy nehéz lenne szabadtéren ennyire büdöset találni, pedig azért megfordultam már Pesten egy-két helyen, és ez nem csak a Rózsadomb volt, szóval nem lehet mondani hogy nem láttam és éreztem még eddig cifra dolgokat. A kérdés: a város miért nem tesz semmit az ellen, hogy az egyik központi teret ne így találja mind a magyar mind a külföldi közönség, és ne kelljen elhánynia magát annak aki arra jár? Vagy ha mr a megelőzést nem tudják megoldani, miért nem takarítják, fertőtlenítik ki? Nem csak hogy undorító, de egészségügyi kockázatai is vannak. És végül: hol lehet hivatalos panasszal élni ebben az ügyben?
2016. júl. 27. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
részeg fiatalok szanaszét hugyozzák a komplett erzsit, azt nem tudom miért nincs büdösebb
2016. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A közterület-fenntartók semmit nem csinálnak a BKV-n történő pénzbehajtáson kívül. Nem hiszem, hogy pont a te panaszod miatt fog ez változni.
2016. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest, Budapest Te csodas.... -:)))) gondolom emlekszel a dalra.

ja hogy miert? mert ez a mai MO.

2016. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap a Blahán éreztem csatorna szagot. Szerintem ez a nagy eső következménye lehet.
2016. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!