Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Minden kutyát és macskát...

Minden kutyát és macskát írnak Rihanna Sziget-i koncertjéről, a szervezők is nyilatkoztak az RTL híradóban, fókuszban. De nem történik érdemben semmi?

Figyelt kérdés

Mindenki kivan akadva erre a csajra. Én nem szeretem Rihannát, nem tetszik a hangja, nem tetszik a zenéje, meg alapból se vagyok rajongós típus. Aki tetszik, annak se mennék el a koncertjére, még ingyen se. Hogy ott álljak a tömegben..


Akik meg ott voltak, 20 ezres napijegyet fizettek érte, a bérletesek pedig egy még többet.


Nah de rohadtul idegesít, hogy mindenki erről beszél. De mindenki csak idegeskedik.. Ha tényleg ennyire gáz volt, akkor miért nem tesznek jogi lépéseket? Beperelni, hogy kevesebb ideig tartott, meg mittomén..


Azért egy ilyen országban, mint ez a magyar, ahol egy átlag melós 80-90-100 ezres "fizetésért" gürcöl egy teljes hónapig, szerintem nagyon gáz, hogy másfél óra alatt valaki ugyancsak itt meg 280 millió forint körüli dollárt kap..


Szóval a szervezők ki vannak rá akadva. Rövidebb volt, szar volt. Már a rövidséggel nem teljesítette a szerződésben leírtakat. Miért nem perlik be azt kész?


Azt mindenki krvázza, meg rbancozza a Sziget Facebook oldalán, meg Rihanna oldalán is. Amellett, hogy Rihanna nem is tud magyarul, szerintem full nem érdekli. Aki képes ilyet csinálni több tízezres tömeg előtt, arról bármit eltudok képzelni.


De amúgy én személy szerint ha valakinek rakás pénzt kifizetnék és nem végezné el a melót, vagy szarul végezné el, hát reklamálnék és visszakérném a pénzt. Ha máshogy nem megy, beperelném. Miért nem ezt csinálnák? Nem értem ezeket a szervezőket, komolyan.


Engem ez idegesít, hogy egy ilyet valaki megúszik. Én volt, hogy diákként havi 66 ezerért dolgoztam és 4 hónap alatt összesen nem késtem félórát és mindig végig is nyomtam a melót...



2016. aug. 12. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Mit tudnak csinálni Rihanna ellen? Kitiltják az országból? Biztos nagyon meg lenne szeppenve, ha többé nem jöhetne egy 10 milliós mongoloid enklávéba. Az a luvnya 3 hétnyi haknizással megkeresi a komplett magyar államkincstárat, szóval nem hiszem, hogy annyira meg lenne keseredve pár ideges magyar miatt, szerintem mindvégig azt se tudta, hogy melyik országban van, talán azt hitte Tádzsikisztánban vagy hol van.
2016. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Te sem tanultál történelmet,milyen mongol enklávé? Bevetted te is Vona Gabi propagandáját! Ez a n*igga igen,ha akarná megtudná venni Magyarországot és roma-niát.
2016. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez teljesen egyértelmű számomra is. Hogy leszarta az egészet. De ennek az országnak ez egy baromi sok pénz. Szerintem igenis vissza kéne perelni tőle, aztán a befolyt összeget normális célra költeni. Például kórházi berendezésekre, vagy mentősöknek felszerelésre.


De ha ezt ezek után annyiban hagyják, azzal pont az lesz elérve, hogy még jobban szarba lesz nézve ez az ország. Ezek a rohadt világsztárok, a legtöbben annyira elvannak szállva. Azért nem rajongok egyikért se. Semmi alázat nincs a többségükben. Normálisakat meg sajna nem hívnak, mert hát erre van igény..

2016. aug. 12. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerződésében egy óra volt a minimális műsoridő amiért teljes gázsit kap, tehát a szervezők nem tudnak mit csinálni.



"Azért egy ilyen országban, mint ez a magyar, ahol egy átlag melós 80-90-100 ezres "fizetésért" gürcöl egy teljes hónapig, szerintem nagyon gáz, hogy másfél óra alatt valaki ugyancsak itt meg 280 millió forint körüli dollárt kap.."


Ezt a pronyó agymenést te se gondolod komolyan.. Nyilván a szigetre nem azok mennek akik az átlag alatt keresnek - mert a 80-100k bőven nem az átlag. Amúgy meg minden évben rogyásig van a sziget, 70% külföldivel, a legkevésbé sem tartozik ide hogy vannak Magyarországon akik ilyen keveset keresnek.

2016. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"De ennek az országnak ez egy baromi sok pénz"

Az bizony. De legjobb tudomásom szerint nem az állam fizette a gázsiját, hanem a szervezőcég (legjobb emlékeim szerinz Sziget Produkciós Iroda).

" Szerintem igenis vissza kéne perelni tőle, aztán a befolyt összeget normális célra költeni. Például kórházi berendezésekre, vagy mentősöknek felszerelésre"

A Rihanna és a szervezők között kötött szerződés pontos feltételeit nem ismerem, gondolom, neked sincs belőle másolatod. Ha a kisasszony nem teljesítette a szerződésben vállalt kötelezettségeit, akkor perelhető. És légy nyugodt, ha ez történt, be is fogja perelni a cég, mert Gerendai Károly is szereti a pénzt.

Egyébként meg magánbefektetők magánbuliján nem kell rugózni. Oldják meg, ahogy tudják, ha ezzel nagyot buknak (mert mondjuk innentől lesz olyan, aki akkor sem teszi be a lábát a fesztiválra, ha ingyen beengedik), az ő problémájuk lesz. Nem tőled kérték a pénzt, amibe a produkció került. Te elvégzed a munkádat legjobb tudásod szerint, megfizetik, örülsz neki. Rihanna is elvégzi a munkáját, talán nem mindig a legjobb tudása szerint, de szerintem van olyan profi, hogy tudja, meddig feszítheti a húrt, mi fér bele a szerződésben vállalt kötelezettségeibe. Ha például igaz, amit korábban írtak, hogy egy órányi produkcióra már megkapja a teljes gázsit, biztos lehetsz benne, hogy néhány kivételes égszakadás-földindulást kivéve mindig meglesz az egy óra előadás és még plusz annyi, hogy a különböző időmérési eljárások által okozott különbségekkel együtt is meglegyen a kért idő.

2016. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Mar elnezest, de a 20 ezres napijegyben benne van masik aznap fellepo 8 eloado is, Rihanna csak egy volt kozuluk, igy netto 3-4ezerert lathatta mindenki. Ennyiert en ha ilyen kaliberu sztar lennek, 2 dalt enekelnek aztan csa. Nem volt egy nagy cucc a koncert, de azert annyira szar sem, a playback-vadak meg nevetsegesek, aki nem suket, az hallja, hogy ez nem volt az - stadiont meg meg o sem kepes epiteni egy sz. ros satrazos fesztivalszinpadbol. Aki kivancsi a normalis turnera, menjen kedden Berlinbe, ott jo showt fog latni. Ennek a balkani csocseleknek ez is tul jo volt. Erdekes a kulfoldiek ugy nyilatkoztak rola hogy nem volt rosszabb, mint egy atlag fesztivalkoncert. A balkani magyarok nem tudjak hol a helyuk. 3000er Rihanna. En 6 szamjegyu osszegert neztem VIP paholybol.
2016. aug. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
jezusom #6 te mekkora gyoker vagy
2016. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
mi ez hogy balkani csocselek? :DDD
2016. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
soha eletemben nem valaszoltam meg itt semmire de ez a valasz annyira nevetseges volt hogy felregisztraltam csak azert hogy valaszolhassak
2016. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
ja az utloso harom mind a 6os valaszolora vontakozott, ott voltam a koncerten es valoban alulrol sem surolta meg a kozepesen sz*r kategoriat sem
2016. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!