Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez letöltendő lesz?

Szerintetek ez letöltendő lesz?

Figyelt kérdés
Egy elég jó ismerősöm nem egészen két hónapja szabadult a börtönből, ahol majdnem négy évet töltött több rendbeli betörésért és más bűncselekményekért. Kedvezmény nélkül szabadult. Most sajnos megint csinált egy bűncselekményt, betört egy látszerészüzletbe és a közvetlen mellette lévő fogorvosi rendelőbe. Elkapták, vállalta is a cselekményt. Szerintetek letöltendőt kap, vagy megússzahatja felfüggesztettel?
2016. okt. 7. 22:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ülni fog.
2016. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bent maradt a pasija, azért akar annyira visszakerülni?
2016. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Visszaesőként már miért kapna felfüggesztettet?
2016. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is ha leültetik, az ilyen mi a fenét keres a társadalomban? Nem oda való.
2016. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ezért ülni fog.
2016. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megy vissza. Ha ilyenek az "elég jó ismerőseid", akkor idővel biztosan találkoztok odabent is.
2016. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy letöltendő! Mégis mire kapna felfüggesztettet?
2016. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom mi van az ilyen emberekkel. Else tudom képzelni, mi járhat ilyenkor a fejében. Lehet jobb volt neki a börtön, mint ahogy kint bántak vele az emberek?
2016. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6-Azért "elég jó ismerősöm", mert mióta mrgszülettem velünk szemben lakik, de ettől én még nem fogok vele elmenni betörni. Nem tudom miért kell látatlanban következtetést levonni. Ha tudni akarod teljesen büntetlen előélettel rendelkezem, ellenkező esetben nem dolgozhatnék már majd hét éve pénzintézetnél.
2016. okt. 8. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mi alapján emelnek vádat, de frissen szabadult visszaesőként erősen kétlem hogy bármelyik bíró is felfüggesztette szabna ki (vagy mást, ha megteheti).
2016. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!