Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jogi vonatkoztatásai...

Milyen jogi vonatkoztatásai vannak a szubliminális üzeneteknek?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy lehet-e legálisan videókba és weboldalakra szubliminális üzeneteket tenni. Pl. hány másodperc alatt számít már illegálisnak a tachistoscopozás? Megtehetem-e, hogy nagyon halvány szövegeket rejtek el a weboldalamon? Vagy, hogy nagyon alacsony/magas frekvencián vagy/és nagyon lassú/gyors manipulatív hanganyagot mixelek össze egy zenével, hogy mindez a tudatküszöb alatt hasson?

Hol van a jogi határ, amit még megtehetek?



2016. okt. 21. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen jogi akadálya nincs a dolognak.
2016. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. A tudomány kategóriában többször át lett már beszélve, hogy ezek nem hatnak. Az illető sem tudatosan, sem tudat alatt nem fogja fel.


2. Nem tudod úgy megoldani, hogy az emberek többség ne vegye észre, vagy ne legyen számukra kellemetlenül zavaró.


3. ha mégis csinálsz egy ilyen oldalt, légyszi linkeld be, mert nagyon kíváncsi vagyok ezekre, mindig is szerettem volna egy olyan videót nézni, amiben ilyen észrevehetetlen utalások vannak elrejtve. :)

2016. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!