Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van olyan aki csendháborítás...

Van olyan aki csendháborítás (hangos zenehallgatás) miatt rendőrt hívott a szomszédjára és ennek hosszú távon is lett foganatja? Van ennek egyátalán értelme vagy csak falra hányt borsó?

Figyelt kérdés
Ezekkel a mélynyomót dübörögtető ideiótákkal szerintem nem lehet mit kezdeni. Vagy valaki talált már megoldást rá?

2016. okt. 21. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Felveszed telefonra, majd kihívod a rendőrt. Majd bemész a helyi jegyzőhöz, és kérsz birtokvédelmet.

Kimennek, és megpróbáltok megegyezni.

Ha nem sikerül, akkor kérhetsz vizsgálatot. Ott 1 millára is megvágják.


Mi meglebegtettük a szomszédbak, azóta este 11-kor burkolást az udvaron.

A nyugalomhoz való jog erősebb, mint a birtok jog.

Nézz utána a neten.

Ha társasházban vagytok akkor egész komoly következményei lehetnek, neki.

2016. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:
Szerintem a második-harmadik büntetés után azért általában van foganatja mindenkinél...
2016. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen szomszédom, nem is a zene hangereje volt zavaró, hanem a mélynyomó. Az elsőhöz hasonlóan többszöri kérés után jeleztük, ha még egyszer előfordul, rendőrt hívunk illetve az elsőhöz hasonlóan járunk el. Azóta nincs ilyen probléma.
2020. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!