Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a Rádió 1 ideglenes frekvenciát kap országosan, vagy, hogy megkapja a Class FM volt frekijét?

Figyelt kérdés

Van valami tárgyalás kitűzve december közepére mert a Class nem hagyta annyiba az NMHH döntését. Addig kaphat ideglenes frekit a Rádió 1?


Igen-igen ahhoz a 2 millió furcsa emberhez tartozom akik nem tudnak másra kelni csak a Morning Show-ra, lehet ezt elviccelni meg minden, de mindenki más. :)


2016. nov. 27. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint a halál.
2016. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért tettem ebbe a kategóriába e kérdést mert ez 100% politika, azt gondoltam, hogy lényegretörő választ kapok... de oké.
2016. nov. 27. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy nagyon elcsodálkoznék, ha nem a Rádió 1 lenne a befutó...
2016. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a lényegretörő válasz :D Ennek az ellentettje, ha kifejtem, de teljesen nyilvánvaló, hogy mi lesz.
2016. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az NMHH döntése már egy ideje jogerős, a frekvencia-elosztás megy az eredeti ütemterv szerint.

Jogerős döntést is meg lehet támadni, de ha esetleg pert nyer a Class FM ezen a decemberi tárgyaláson, vagy akár öt év múlva Strassbourgban, akkor is csak utólag kap majd valami kártérítést. De nem fogják a frekvenciát az eljárás idejére visszatartani nekik, hiszen a jelenlegi döntés per pillanat jogerős.

2016. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!