Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Dolog elleni erőszakkal...

Dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétség?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem tavaly Decemberben elkövettem egy bűncselekménynek minösűlő lopást.2 Db játék cd.-t loptam a teszkoban ami védő műanyagbak tokban volt ezért dolog elleni.Mivel azt nem ott ,de eltávolítottam.Régen 10 éve volt már hasonló ügyem,de azóta mégcsak egy szabálysértés sem.Most sincs folyamatban levő.Nagyon megtbántam és természetesen már másnap bevittem a c.-ket a rendőrségre (kerestek) és beismerő vallomást is tettem.Pszchiátriai (kezelt) beteg vagyok ezért ügyvédet kötelező jelleggel illetve elmeorvosi illetve igazságügyi szakértő véleményt is kértek.Ami megállapította a cselekmény ,elkövetéskor középfokban korlátozott voltam nem tudom ez lényeges e.A vádiratban az ügyész közérdekümunkát kért. Börtönbe fogok kerülni?Nagyon félek :( :/

2016. nov. 30. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

A régi ügynek nincs jelentősége semmilyen szempontól. A két CD értéke nem lehet olyan túl nagy, úgyhogy letöltendő börtönt egészen biztos nem fogsz kapni, legfeljebb pénzbüntetést. De mivel föladtad magad, meg talán a betegségedet is figyelembe veszik ezért lehet, hogy megúszod még azt is.


A börtön miatt nem kell aggódnod.

2016. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon félek és őszintén megbántam.Azért kicsit megnyugtat amit írsz.Majd kiderül nemsokára Decemberi hónapban. :) :/
2016. nov. 30. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi gond nincs ezzel. Én is gyakran lopok, csak én nagyban csinálom...;)


Börtön tuti nem lesz belőle nyugi. Pénzbírság se valószínű.

2016. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne lopj.

Vagy ha mégis, másnap ne vidd be a lopott dolgokat a rendőrségre!

2016. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nagykorú vagy már? Hogyan buktál le? Jelzett az a csipogó?
2016. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen jelzett.Mindenképpen bevittem.
2016. dec. 1. 00:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy, fiú lány?
2016. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megszületett az ítélet : )
2016. dec. 20. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, és mi lett?
2016. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
próbárabocsájtás sose teszek ilyen hülyeséget többet . :)
2016. dec. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!