Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beírtam a Vásárlók könyvébe...

Beírtam a Vásárlók könyvébe és nem kaptam példányt a bejegyzésről. Ez így szabályos? Azt mondta az üzletben az ember, hogy majd levélben elküldik a példányomat a válaszukkal együtt.

Figyelt kérdés
Nem azonnal meg kellene kapnom a példányt?

2016. dec. 22. 19:02
 1/4 anonim válasza:
De az eredetit meg kellett volna kapnod, és ha nem változott a törvény, akkor 30 napjuk van a válaszadásra.
2016. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PresidentEvil ***** válasza:

.

Nem szabályos, meg kellett volna kapnod. Az a szokás, hogy ha valamiért nincs a boltban panaszkezelésre jogosult személy vagy a panasz azonnal nem orvosolható, akkor írnak egy rövid választ a jegyzőkönyv aljára, hogy "A panaszt kivizsgáljuk, harminc napon belül írásban válaszolunk.". Nyugodtan visszamehetsz a boltba, a jegyzőkönyvből a második példány a tiéd. Ha nem akarják odaadni, akár ott helyben felhívhatod a fogyvédet mobilon, fogják szeretni. Ha esetleg "véletlenül" nem lenne meg a régi vásárlók könyve, nyugodtan írd bele a történeted az újba.

2016. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az a necces, ha utólag kiegészítik, akkor az is rajta van minden oldalon, így nem fogod tudni bizonytani, hogy az eredetin nem volt rajta...
2016. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítségeteket!
2016. dec. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!