Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha külön költözök a családomtó...

Ha külön költözök a családomtól, édesapámtól és az öcsémtől, akkor szükség lesz arra, hogy uj hivatalos iratokat csináltassak magamnak?

Figyelt kérdés
A mamámhoz szeretnék menni, és nem szeretnék édesanyám után én is úgy járni, hogy bejelenti magát valahogy a mamához, (több, mint valószínű, hogy okiratokat próbált hamísitani a polgármesteri hivatalnál, mert mama azt mondta, nem adta oda anyunak az iratait ilyen célra) közben meg nem ott lakok, és mindenki elől bujkálok.
2017. márc. 31. 10:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagykorú vagyok már, azért kérdezem ezeket, nwn kiskorú.
2017. márc. 31. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt megfogalmaznád érthetöen????
2017. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Kérsz az okmányirodában egy lakcím bejelentőt, lakás tulajdonosával (nagymama) aláíratod, vissza okmányirodába, ahol elkészítik a lakcímkártyát. Más iratra nincs szükség se tőled, se mamádtól
2017. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lakcímkártyán kívül milyen iratokat?
2017. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 a kérdésemben arra próbáltam meg utalgatni, hogy anyukám elkövetett 1 nagyon nagy hibát, és nem szeretném én is ugyanazt elkövetni, mert ezt és még sok rossz példát láttam anyutól. Amúgy különköltözés miatt írtam, el szeretnék szakadni a családomtól.
2017. márc. 31. 12:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: írtam privát üzenetet, hogy 100%-osan tisztában legyek ezekkel a dolgokkal.
2017. márc. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!