Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Festékkel megszórni a Sándor-p...

Festékkel megszórni a Sándor-palotát az tényleg garázdaság. Akármilyen szimbolikus is, azt valakinek nyilván le kell majd takarítani. Mi ez a hozzáállás, hogy tüntetnek Gulyás Mártonért? Miért? Mit akarnak?

Figyelt kérdés
Aki ilyent csinál ynilván maga is vállalja a felelősséget a garázdaságért.

2017. ápr. 11. 21:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Elvileg a harcért, amiben hinni vélnek minden elfogadható. A cél szentesíti az eszközt. Ezt a keresztényektől tanulták, szóval fejlődőképesek a liberálisok :XD
2017. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Furcsa számomra is ez, még semmi se bizonyított, az ügy folyamatban van. Valószínüleg szólásszabadságot szerettek volna.
2017. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Autóborogatás, gyújtogatás meg aszfaltbontás után egy kis festék se zavarjon már. Bírom az ilyeneket :D
2017. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az vele a probléma, hogy elvitték hajnalban és azóta sem engedik el?
2017. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Jól teszik. Ennyivel még nem okoztak komoly kárt. Nem gyújtották fel a TV székházat, nem törték össze az útjukba kerülő autókat stb. Sőt! Nem is táboroztak le a Kossuth téren és nem főztek gulyást sem ott.
2017. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
Vihar a biliben - kár volt megszerezni nekik ezt az örömet - most telenyivákolják a világot, hogy "jájáj, de rossz itt" És mindeközben rohadt jó érzik magukat.
2017. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
2006 ban a TV székház kirablása felgyujtása az autók felborogatása a gyujtogatás a rendőrök kővel dobálása az rendben volt ugye ? ez a pár festék pötty már főbenjáró bűn. Micsoda egy kifacsrodott gondolkodás ez a fideszes gondolkodás, az egész párt ilyen agyament emberekből áll.
2017. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

1.: Ez pont nem keresztény gondolkodás, inkább materialista.


Vandalizmus, nem kell velük sokat foglalkozni, a buszmegállókat is vannak állampolgárok, akik rongálják. Kb. ezen a szinten lehetnek a fentiek is.


A Soros kérdés túl van már tolva és a CEU is, ez a kit érdekel kategória. Szerencsére nincs komoly botránytéma a tavaszi belpolitikában, hacsaknem a szegedi lopás ügye...

Ill. a 4-es metrós lopás ügye...


Nem veszitek észre hogy idén tavasszal az összes magyar párt ebből a hülye Sorosból "él"? Az ember, már unja a híreket. Inkább az úszó VB-ről kellene beszélni, vagy a béremelés hatásairól (ami már érződik, mert megvannak a béremelések), vagy arról, hogy a tavalyi kiváló év után, milyen év várható idén a mezőgazdaságban (fel vagyunk-e készülve egy esetleges "koppra").

Hol tart a paksi beruházás?

Mi történik az állásbörzéken (pl. a HVG már lement, de több tavaszi egyetemi is)?

Mennyi gyerek született, mennyi házasságot kötöttek 2017-ben.


Milyen programok voltak ma a költészet napján?


Senkit sem érdekel Soros György és az idióta teóriái!

2017. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nekem mondod, hogy fideszes vagyok? nem vagyok az. Nem beszéltem arról sem, hogy főbenjáró bűn-e, csak arról, hogy garázdaság és ez tény. És a garázdaság miatt az embert elvezetik, hogy hány órára nem tudom. Ha az órák száma miatt tüntetnek, akkor ok, de nekem nem úgy tűnt.
2017. ápr. 11. 21:33
 10/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem szórták meg festékkel.


2006ban a gyújtogatás oké volt, most, hogy narancsos diktatúrába fordulunk, egy festékszóró az utcán főbenjáró bűn?

2017. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!