Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy érhetem el, hogy kicserél...

Hogy érhetem el, hogy kicseréljék a garanciális note4-em törött kijelzőjét?

Figyelt kérdés

Tudom Magyarországon élek ezért úgy is azt mondjátok, hogy semmit. De hát ha vannak olyan emberek akik tudnak kibúvókat. Például arra gondoltam, hogy kicsapom a balhét és feljelentem őket azzal az indokkal, hogy kihasználják a vásárlóikat és arra kényszerítik őket, hogy új készüléket vegyenek miközben simán megtehetnék, hogy az 500 forintos előállítási költségű plexijüket értelmes áron eladják. Nem is tudom milyen jogszabály van erre. A lényeg, hogy a környezet rovására megy a pazarlás, és erre is hivatkozva jelenteném fel őket ha nem cserélik ki.

Nem tudom mennyire érthető.



2017. ápr. 20. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Körbe fognak röhögni, de te tudod hogy fogsz magadból hülyét csinálni.
2017. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább vegyél egy replacemament kitett és cseréld ki.Amúgy meg mást nagyon nem tudsz tenni.
2017. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
A garancia leírást profik szokták csinálni, ha abban benne van, hogy mire vonatkozik és mire nem, akkor szerintem nincsen kiskapu.
2017. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

De pont, hogy nem a garanciális dolog miatt jelentem fel, hanem hogy ellehetetlenítik a cserét mivel olyan árral dolgoznak, annyiért adják a szaros kijelzőjüket hogy új készülék vásárlására késztetnek. Biztos van az a jogász aki megoldaná ezt a helyzetet.


Az Ubert egy hapsi azért jelentette fel és perelte be több millió dolláros kártérítést igényelve, mert szerinte miatta szakított a felesége vele. Ugyanis az Uber értesítéseket küldött a telefonjára amit nem szeretett volna a felesége tudtára hozni.

2017. ápr. 20. 22:29
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Mi van leírva a garancia levélben itt az a kérdés.Ennek ennyi az ára van hol olcsóbb van hol drágább szervíz.Amúgy meg ő amúgy lehet hogy csak kilazult benne egy kábel mikor leesett de lehet hogy tönkre ment benne az LCD inenn sok hibára utalhat.
2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, pajtas, szerintem perelj. Semmi alapod ra, te magad tetted tonkre a telodat, es most a gyarton akarod behajtani a koltseget. Csinald. Gyerunk, tokos gyerek vagy te, akkor is tudsz habzo szajjal orditani amikor tudod hogy nincs igazad, ez nyilvan meg fogja hatni a birot is.


Ja, varj, dehogy fogja meghatni, meg csak odaig se jutsz, mert nem lesz ugyved aki elvallalna az ugyedet...

2017. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
De szánalmas! :D
2017. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

:DDDD

én értem.. de ez komplett hülyeség.. esetleg az usa-ban tudnál ilyenért hőbörögni, de ott, ahol minden a marketing és az image, még ott sem érnél célt vele.

Ha eltörted a 200 ezres teló kijelzőjét, akkor

a) beviszed márkaszervízbe és kicserélteted egy kisebb vagyonért

b) amazonról rendelsz alkatrészt ötöd-annyiért és megcsinálod magadnak.

2017. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Utolsó: Küldj már egy linket az amazonról ahol ötöd annyiért veszem a készülékhez a cuccokat... Köszi!
2017. ápr. 20. 23:01
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értitek, hogy miről van szó.

Én törtem össze, nem rájuk fogom. Egyszerűen igazságtalannak érzem, hogy a monopol helyzetüket kihasználva irreálisan magas áron tartják az LCD kijelzőket.

2017. ápr. 20. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!