Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem törvényellenes a momentum...

Nem törvényellenes a momentum buzdítása, hogy leragasszák a kormány tulajdonában levő plakátokat?

Figyelt kérdés
A momentum internetes oldalán le lehet tőlteni és buzdít, hogy ragasszák át az emberek azokat a plakátokat amik a kormány tulajdonát képezik. Hogy fér meg ez a nyilt társadalmukkal? Miért nem jelentik fel ezért őket? Nem bűncselekmény más plakátját átragasztani ? Vegyenek ők plakátokot soros pénzén !
2017. máj. 10. 18:47
1 2
 1/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
81%

"a kormány tulajdonát képezik"


Alapvetően nem a kormány tulajdona, a kormány csak fizet érte hogy kikerüljenek.


Ha meg mindenképp így akarod kiforgatni, akkor ami a kormány tulajdona, az gyakorlatilag mind közpénzből van tehát a nép tulajdona. Miért ne csinálhatna a nép bármit a saját tulajdonával?

2017. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Már volt ilyen per.

A bíróság szerint a plakátok leragasztása a szabad véleménnyílvánítás eszköze, teljesen törvényes.

2017. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Vannak azok akik idegen emberek autóit borogatják, közterületen rombolnak adófizetői kontóra. Gondolom ezek nem zavaróak a számodra, csak azok akik sípolnak vagy plakátot "rongálnak".


Egyébként meg a magyar kormány ne a szegény országa közpénzén fényezze magát, de gondolom téged ez sem zavar.

2017. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

"Vegyenek ők plakátokot soros pénzén !"


A helyesírásodtól eltekintve: a kormány kinek a pénzén vett plakátokat? Pld. a Momentumosok befizetett adójából is, meg az én adómból is.

Semmi sem a kormány tulajdona, amit az az adófizetők pénzén vesz!

2017. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hogy te tényleg elhiszed, hogy aki nem a Fidesz mellett áll, azt vagy Soros vagy Simicska támogatja? Nem tudtam, hogy retardált vagy.
2017. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%
Blutekkel ragasztják fel, így nem rongálás. Jogilag rendben van (még ha sok hűhó semmiért is).
2017. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

"Vegyenek ők plakátokot soros pénzén !"

Ha kíváncsi vagy elárulom, hogy többek közt az én pénzemen vették a sajátjukat, mert támogattam őket.


Tudod mit utálok? Hogy a Fidesz is az én pénzemből veszi a 100-szor annyi plakátját, plusz Tv-jét, rádióit, több tucat újságját. Adófizetői pénzből nyomják mocskos propagandát. Ez kellene, hogy zavarjon inkább.

2017. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Sorostól sajna nem kapnak pénzt. Tőlem viszont igen és még sokezer embertől. Ki kell ábrándítsalak, akik a nem az arra való pénzből plakátoznak, az pont a szeretett kormányunk.
2017. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akinek van esze, az nem ad szélhámosoknak. Őszintén sajnállak utolsó !
2017. szept. 8. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Drága barátom. Hogy melyikünknek van esze, az nem ilyen fekete vagy fehér. Én jelenleg bárkinek szívesen adok pénzt, aki a kormány aljasságait feltárni és ellensúlyozni kívánja. Közpénzből gyűlöletet etetni, nyugdíjasokat hergelni, felvásárolni a médiát, miközben maffiamódszerekkel szerzik meg a közvagyont, nos nekem ezek a legalábbvalóbb dolgok amit ma manapság elkövetnek Magyarországon.


Soros pénzén nőtt ki a Fidesz a Bibó-koleszból s utána évi (mai pénzen számolva) minimum százmilliós támogatást kaptak tőle. Csak ha már a Soros pénzéről dumálunk.

Tájékozódj.

Üdv.

2017. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!