Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyírplázában vásároltam a...

Nyírplázában vásároltam a Devergo boltban egy cipőt nem vagyok vele megelégedve visszacserélik?

Figyelt kérdés

ma reggel elindultam a Nyíregyházi plázába (Nyírplázába) hogy majd veszek valami jó márkás cipőt ha már igy alakult a pénzem! És vettem is egy Devergo cipőt fekete szürke színben és az elején egy félkör alakban más anyagbol van mint a cipő többi része és ez az anyagnak a szine nem ugyan olyan mind a két páron!balos cipőn 1-2fokkal világosabb az anyag és a ragasztásán is láccik hogy elég tréé!2év garanciával vettem a cipőt! Vigyem vissza?

És ha visszaviszem akkor az árát nem kapom vissza csak max levásárolhatom ugye?(mert még egy rámvalo vipő nem volt!Mi tévő legyek?? A cipő 18000Ftba kerüt!:(!


2008. okt. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napon belül visszaviszed kötelesek visszaadni az árát,amennyiben olyan hibája van amit nem te okoztál,ami ebben az esetben elég egyértelmű.Ha nem akarják említsd meg nekik a fogyasztóvédelmet.
2008. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez 100%hogy vissza kell adniuk a pénzt? Jo lenne még ma válaszolni mert akkor holnap vissza is viszem és felveszem a kis pénzemet és megyek vmi normális boltba!!

Az meg tuti h nem én okoztam azt h nem egyszinü meg h nem tökéletes a ragasztás!ott felprobáltam és nem látszott mert elég sötét volt a boltban!És itthon vettem észre!

2008. okt. 15. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
csak Devergot ne vegyél. Én is vettem egy csizmát tavaly, az első felvételnél szétjött a cipzárja, visszavittem, 2hét alatt kicserélték. Hazavittem, másnap felvettem ugyanúgy szétjött a cipzár. Annyira, hogy egyáltalán nem lehet felhúzni. És 20ezerért vettem, nem valami szar volt. Úgyh többet nem veszek ilyen cipőt.
2008. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem késtem el tutira vissza kell,hogy vegyék!
2008. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha veletlenul nem akarjak az arat visszaadni, valoban a fogyasztovedelem a varazsszo, ha kell hivd a fonokot is oda. Mindenkeppen legy nagyon hatarozott.
2008. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!