Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Két lány barátom néhány...

Két lány barátom néhány hónapja össze vitatkozott miközben veszekedtek az egyik megbotlott egy cipőben és a feje megsérült vérzett nyolc napon belül gyógyuló sérülése lett?

Figyelt kérdés
Két lány barátom néhány hónapja össze vitatkozott miközben veszekedtek az egyik megbotlott egy cipőben és a feje megsérült vérzett nyolc napon belül gyógyuló sérülése lett. Bosszúból fel jelentette a lányt hogy meglökte de ez nem igaz. Engem beidéztek tanúnak de mivel a barátaim nem tanúskodtam azt hiszem hogy így nem lesz belőle semmi majd lenyukszanak a kedélyek nem így lett most az ártatlan lányt gyanúsítottként állították elő sőt rabosították is. Az lenne a kérdésem mit csináljak hogy vége legyen?
2017. jún. 20. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttad? Akkor tanúskodhattál volna. Volt még tanú? Ha nen, akkor majd bizonyíték hiányában ejtik az ügyet.
2017. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak én láttam remélem egyiknek sem lesz baja.
2017. jún. 20. 16:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De hülye az, aki feljelentette. Tanúskodhattál volna a másik lány mellett. Ha semmi lökdösődés sem volt, szimplán magától esett el, akkor ez nagyon hülye.. Remélem nem lesz belőle semmi.
2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
"mivel a barátaim nem tanúskodtam" tehát annak a lánynak az oldalára álltál, aki hazudott. Hány évesek vagytok?
2017. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Engem beidéztek tanúnak de mivel a barátaim nem tanúskodtam"


És azt hogy csináltad? Tanúvallomást megtagadni csak hozzátartozó esetében lehet. Vagy a tanúvallomásodban hazudtál, vagy most.

2017. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Jelentkezz az ügyet vivő rendőrtisztnél. Mondd el neki hogy eddig miért nem tanúskodtál, de most szeretnéd elmondani az igazságot.
2017. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondtam a rendőrségen hogy nem láttam semmit.
2017. jún. 20. 18:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komenteket azt hiszem vallomást fogok tenni.
2017. jún. 20. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor még hatóság félrevezetéséért is kaphatsz fél évet. Ügyes vagy.
2017. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Azt mondtam a rendőrségen hogy nem láttam semmit."


Vagyis hazudtál.

Hamis tanúzást követ el a tanú, ha bíróság vagy más hatóság előtt az ügy lényeges körülményére valótlan vallomást tesz, vagy a valót elhallgatja"

Ráadásul így az ártatlanság hagytad sz@rban. Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátja van!

2017. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!