Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy kitiltották a beerbike-okat a VII. kerületből?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó vagy sem?

2017. jún. 22. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Milyen is lenne már, ha egy nap elmúlna és nem tiltanának be semmit?

Nem, szerintem nem jó.

2017. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Nagyon jó. A beerbike amúgy is csak a legsurmóbbak szórakozása volt.
2017. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az meg mi a kénköves laposfrász?
2017. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ertheto mert elegge lassu es egesz savot foglal, bar ha ugy vesszuk a lovas kocsit is ki kene tiltani a belvarosbol, am engem nem erint...
2017. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Szerintem ez kicsit nesze semmi fogd meg jól lépés volt.


Igazából ha bemész a 7. kerületbe, akkor láthatod hogy mindenhol hömpölyögnek a külföldiek, csoportok, király utcán nem lehet végig menni, csak ha kimegyek az útra nagyjából. Minden ház alatt van egy vendéglátó hely, bulihely, kocsma. Minden második ház Hotel vagy Airbnb-n van kiadva. Mindenhol piás, ordibáló fiatalok, öregek, minden ház előtt tömegével fekszenek a csövesek. Mindenki tombol, üvöltözik, este szinte elszabadul a pokol.


Egyetlen hátulütő tényleg a forgalomakadályozás lehet.

2017. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Valóban eléggé tudta akadályozni a forgalmat, de én inkább az autókat tiltanám ki a belvárosból, és akkor nincs baj a mozgó kocsmákkal se.
2017. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy toleránsabb és élhetőbb társadalomban és városban elmenne. De itt mindenki agyfaszt kap mindentől, ami a legkisebb kényelmetlenséget vagy zavart okozza a megszokott életében. És én nem kárhoztatom feltétlenül őket érte. 40 felett az ember már valahogy jobban vágyja a nyugalmat.
2017. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Turizmus szempontjából talán káros, de szerintem összességében nem rossz döntés.

Ha azt nézzük, hogy mennyire veszélyes (amikor 8 turista, csúcsforgalomban, csatak részegen teker az út közepén, az igencsak veszélyes, még akkor is ha aki kormányozza, az nem az), meg hogy eléggé képes feltartani a forgalmat, akkor annyira talán nem is kár értük.


Az autó kitiltásával az az "aprócska" probléma, hogy az alapvető közlekedési eszköz az emberek egy jelentős részének, míg a mozgó kocsma azért nem egészen..

2017. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A belvárosban szerintem nem indokolt az autóforgalom. Az utcák szűkek, a tömegközlekedés pedig elég sűrű. De ezt természetesen csak a szűk belvárosra értettem, nem a teljes V-VII-VIII. kerületekre.
2017. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Lehet menni a ligetbe vagy máshova. Ha tudnának a külföldiek kulturáltan szórakozni, és nem bejöni a kis utcákba ezzel feltartva az autósokat és a lakásban élőket zavarva, akkor tőlem maradhatnának. Ja és nem pisálnának mindent össze.

Azért jönnek ide, mert itt lehet, sok országban nem lehet őrjöngeni pl. Anglia.

2017. aug. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!