Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből később bajom?

Lehet ebből később bajom?

Figyelt kérdés

Dolgoztam 4 napot valahol, majd az 5. nap reggel beadtam a felmondásom, közöltem hogy a mai napot már nem dolgozom le. (Kérdezték ma még maradok-e) Tehát 4 napot dolgoztam.

Ma megkaptam a bérpapírt, és eladminisztrálták, az szerepel rajta hogy 5 napot dolgoztam, és a fizetés is egy nappal több összeg.


Ha nem jelzem feléjük hogy elb..ták akkor ugye az nem az én felelősségem, tehát nem lehet bajom belőle?

(Nyilván ha észreveszik visszafizetem majd azt az 1 napot, úgyis kb éhbér :) )


2017. júl. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, lehet adminisztrációs hiba, de mivel te tudod hogy nem vagy jogosult arra, így kellene jelezned!
2017. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez senkit nem érdekel.
2017. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 10 napot utaltak el 2x. Mivel rá 2-3 napra felhívtak, hogy adjam vissza, visszadtam de ha nem szóltak volna akkor megtartom.
2017. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába ők tévedtek, ez jogtalan kifizetés, nem jár Neked.

Én jelezném rögtön magamtól és visszaadnám. Nyilván egy napi bér nem óriási összeg, de követelhetik rajtad., amikor észre veszik.

2017. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!