Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A fegyvertartási törvény...

A fegyvertartási törvény szigorításáról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 11:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Tudsz linket adni? Érdekel.
2010. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon helyes.
2010. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
2010. máj. 21. 11:30
 4/48 anonim ***** válasza:
93%
helyes jól teszik. de jó lenne ha a szamurájkardokra is vonatkozna a törvény.
2010. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen felesleges volt a szigorítás,most kell pszichológiai vizsgálat (amivel teljesen egyetértek),és 3évig kell sportlövői tagságod hogy saját fegyvert vásárolhass.Eddig nem volt ez a 3 éves dolog meg pszichológia sem.Most 2 hülye gyerek miatt szív az egész sportlövő társaság.Aki fegyvert akar szerezni az eddig is megszerezte és ezután is megfogja szerezni feketén.Ez után a törvény után kevesebb lesz a hivatalosan tartott fegyver,és több feketén szerzett fegyver lesz magánkézbe.
2010. máj. 21. 11:34
 6/48 anonim ***** válasza:
57%

Baromság. Sajnálom a sportlövőket, azokról nem is beszélve, akik önvédelmi célra akarnának fegyvert.

Éppenhogy jogot kéne adni az embereknek, hogy megvédhessék az életük, és a tulajdonukat, mert aki bekattantan ölni akar, vagy a rabláshoz akar egy kis "támogatást" annak ha nincs pisztolya, majd visz kisbaltát. A totális rendszerek sajátja, hogy fegyvertelenné teszi az állampolgárait. Tudom, vegyek gáz, vagy riasztópisztolyt. Mert ha majd ki akar nyírni valaki, akkor biztos nagyon megilyed. Igenis, legyen jogom arra, hogy hatékonyan megvédjem magamat.


Egy meggyőződéses liberális

2010. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
11:34: ezt ugye csak viccből írtad?
2010. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:

Mindent elmond az első kommentelő:

"A sajnálatos tényői tragédia kapcsán ( baltával, láncfűrésszel és konyhakéssel kivégezte családját egy embertársunk) kérem Önt, hogy ezentúl a balta és láncfűrész vásárlást és otthontartást engedélyhez kösse és legalább 3 év favágói tevékenységhez kösse."


Ez az ámokfutó lövöldözés egyáltalán nem általános hazánkban, ellenben itt vannak a legszigorúbb fegyvertörvények. Ezen már nem egyszerű tovább szigorítani, mégis lehet.

2010. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen felesleges volt a szigorítás,most kell pszichológiai vizsgálat (amivel teljesen egyetértek),és 3évig kell sportlövői tagságod hogy saját fegyvert vásárolhass.Eddig nem volt ez a 3 éves dolog meg pszichológia sem.Most 2 hülye gyerek miatt szív az egész sportlövő társaság.Aki fegyvert akar szerezni az eddig is megszerezte és ezután is megfogja szerezni feketén.Ez után a törvény után kevesebb lesz a hivatalosan tartott fegyver,és több feketén szerzett fegyver lesz magánkézbe.



Pontosan. Vagy majd nem lelövi a pszichopata akit meg akar ölni, hanem leszúrja jégcsákánnyal. Plusz, a bűnözőknek igenis, van fegyverük, akkor miért szolgáltatjuk ki a lakosságot?

2010. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

11:35

nem viccből írtam,nekem ez a véleményem.a lövészet egy sport.Nem csak ölni lehet egy fegyverrel hanem sportolni.

2010. máj. 21. 11:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!