Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezési pernél...

Gyermekelhelyezési pernél hangfelvétel felhasználható?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 14:42
 1/7 Trafó1 ***** válasza:
100%
A törvény az illegális hangfelvételt nem használhatná, ennek ellenére a Pécsi itélőtábla állásfoglalása úgy tudom az volt , hogy az igazság kiderítése fontosabb mint az, hogy a hangfelvétel törvényes úton készült e. Igaz nem tudom milyen esetben vélekedett így , (köztörvényes bírósági űgy vagy csalás stb) Én felhasználnám az biztos.
2017. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előzetes hatósági engedély nélkül nem lehet.
2017. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom felvennél egy veszekedést mikor a másik fél ordít te pedig magadhoz képest nagyjából jól viselkedsz.Aztán hivatkozol erre hogy "látják milyen pedig én vissza tudtam magam fogni"....csak az a bibi hogy a bíróság nem annyira Süsü mint sokan mondják.Tudja hogy azáltal hogy te felvételt készítesz magától értetődő hogy a másik fél adja a valódi énjét csak, te viszont nem vagyis ettől már manipulatív az egész
2017. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ellenem akarnak ilyet felhasználni.

Provokált direkt, pont emiatt, mert ugye felvettd az egészet és várta h elszakadjon a cérna nálam.

Most meg fel akarja használni mondván, hogy az én viselkedésem és szavaim... mert h ő végig milyen higgadt.

Persze h az, hiszen ő készítette a felvételeket. Nyilvàn én is megválogatom az indulatszavaimat, ha tudom h felvétel készül.

2017. júl. 26. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajta van a felvételen ahogy provokál ?
2017. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, hogy férfi vagy vagy nő, de tiszta szívemből sajnállak. Volt egy barátnőm, együtt éltünk, vele voltak ilyen balhéink. Idegösszeomlást kaptam mellette. Kívánom, hogy lezáródjon az az egész ügyed vele, és megtaláld a lelki békédet.
2017. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ÉN nem tudom, hogy rajta van-e, hogy ő provokál, hiszen én nem hallottam ezeket a felvételeket, ezeket egyenesen a bíróságra nyújtotta be. És azt én nem tudhatom, hogy ő ezeket hogyan vágta meg, meg hogyan nem.
2017. szept. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!