Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A végrehajtás hogyan működik?...

A végrehajtás hogyan működik? Mivel egy hitelt kifizettem még 8 évvel ezelőtt és jött papír, hogy 15 napon belül fizessek 1 millió forintot, vagy különben. Stb. Csak az igazoló dokumentum már nincs meg.

Figyelt kérdés
Csupán annyi van, hogy a bank tartozik nekem 500.000 Forinttal (túlfizettem). (De ezt nem igényeltem meg).
2017. júl. 28. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl okos ilyen téren, de mintha 5 év múltán minden pénzügyi tartozás elévül. Erre viszont hivatkozni kell a bíróságon, vagy valahol máshol.
2017. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Besétálsz a bankhoz, és kérdéseket teszel fel, majd rendezitek az ügyet. :)


Mi nem látunk bele a dolgaidba, nem írod, hogy mire fel követelnek 1 milliót, mégis mit tanácsoljunk így?

Ha annak idején túlfizetted, annak a bankban biztosan van nyoma, csak úgy nem tűnik el a pénz...

2017. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha túlfizettél és a bank tartozott neked fél millával, akkor most hogy hogy te tartozól a duplájával?


Hogy hogy nem igényelted a fél millát? Ilyen gazdag vagy?

2017. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokszor "bepróbálkoznak" ezek a bankok vagy szolgáltatók egy fiktív tartozás kiküldésével ,hivatalosnak látszó papírral és dörgedelemmel. Ha ijedős és buta vagy fizetsz,nekik ez talált pénz. Ha ellentmondasz,bizonyítékokat kérsz, akkor bocsi tévedtünk,hát a számítógépes rendszer hibája stb fals dumák. Legjobb módszer a semmiből való pénzszerzésre.
2017. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam meg igényelni a fél milliót, mivel illeték bélyeget kellett volna fizetni (ami kb. 10-15 Ft) és nem volt akkor még annyi pénzem se.
2017. júl. 29. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
*illetékbélyeg
2017. júl. 29. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Banknak illetékbélyeg? Aha
2017. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lejárt tartozást követelhetnek, de ha ellentmondasz, érvényét veszti.
2017. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!