Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Saját erkélyen már törvénysért...

Saját erkélyen már törvénysértésnek számíthat (közszeméremsértés)?

Figyelt kérdés

Múltkor megfenyegetett a szomszéd, amikor fürdés után a saját erkélyemre kivittem száradni a törölközőt (leraktam magamról, alatta természetesen nem volt semmi, ez volt a baja).

Szerintem, ha ő cigizhet a saját erkélyén, ahonnan áramlik az ocsmány cigarettaszag az én szobámba, ő se beszéljen, ha meztelenül megyek ki a saját erkélyemre.

Ki mit gondol erről?



2017. aug. 2. 16:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
31%

KÖZ...!

Vagyis ha bárki más látja a te pucér segged, akkor már bűnös vagy. (Kivétel persze akivel együtt ész vagy akit ez nem zavar.)


Ha nincs függönyöd akkor sem táncolhatsz meztelenül!



Vagy pl: paprika sprayvel sem fújhatod le a járókelőket, csak azért mert te otthon használtad és "véletlenül" kivitte a szél a permetet.

2017. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az sem normális, aki ilyenen fennakad. Felőlem flangálhatna a szomszéd meztelenül, én biztosan szarnék rá. Egy emberi test, nekem is olyan van, nincs a látványában semmi bűnös, és semmi borzasztó.
2017. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
a közbe már beletartozik, ha az utcáról látható. Ergo igen, közszeméremsértés.
2017. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz amit mondanak fentebb, a saját tulajdonú területen lehetsz meztelenül, mi napozás miatt érdeklődtünk utána, hogy még véletlenül se kerüljünk büntethető helyzetbe. Simán hívja ki a szomszédod a rendőröket ha úgy gondolja törvényt sértesz.
2017. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
De bírom az ilyen kretén szomszédokat. Álszent tetvek. Az bezzeg senkit nem zavar, meg nem teszik szóvá amikor nyáron a sok okádék testű alkoholista/proli barom félmeztelenül mászkál fényes nappal a városban, és mutogatja az undorító amorf testét. Azok megtehetik?
2017. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
#5 Ne beszélj így róluk! Igen, megtehetik! Most te is úgy akarsz visszavágni, hogy ha te nem tehetsz meg valamit, akkor más se... Most te mivel vagy különb? Nem bűncselekményről beszélünk, nyáron a 40 fokban, bárki leveheti a pólóját, ha túlsúlyosak, ha nem, még megérthető, hogy az veszi le, akinek plusz kilói vannak, ha neked vékonyan meleged van, hát ő a +20 kilóval most nem 38, hanem 55 fokot érez! Had vegye le! Ne szúrja a szemed! Hidd el, az sem szúrja az övékét, ha a saját erkélyedre (ergo még a lakásodban vagy) alsónadrágba mész ki! Ha úgy érzed, hogy jogtalanság ért, hát te NE legyél jogtalan másokkal, mert akkor te is azt teszed, amit veled tettek!
2017. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
#6-os, civilizált ember, testalkattól függetlenül, nem mutogatja a szaros testét a városban, buszon, metrón, mindenhol másoknak, arra van a strand. Csak nem te is egy ilyen piás tróger vagy, aki felhúzza a trikóját a mellkasáig, hogy kint legyen a sörhasa? Mert neki melege van :D
2017. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

"nyáron a 40 fokban, bárki leveheti a pólóját"


A nők meg nem emberek úgyse gondolom :D

2017. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

#8 Ők is emberek, és ők is levehetik a pólójukat! Ráadásul rajtuk még melltartó is van! Persze, nem illik levenni, de ha valakinek nagyon melege van, és már nem bírja, ugyan miért ne vehetné le?


És most térjünk vissza a kérdező kérdésére!

2017. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
A saját erkélyeden úgy vagy meztelen ahogy neked jól esik, senkinek semmi köze hozzá.
2017. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!