Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak ilyen esetben?

Mit csináljak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Benne vagyok egy társaságban nyár eleje óta ez egy olyan társaság ahova random emberek jönnek 14-től 25 éves korig. Hétvégén alkolholt szoktunk fogyasztani. Egyesek drogozni is de én tiszta vagyok én max iszok. Eddig nem volt probléma de most volt . Elmentem italt venni és ott egy ismeretlentől elfogatam egy italt ami nyitott volt megittam vissza mentem ehez a társasághoz.A társaság nagy része már elment. Onnantól kezdve csak arra emlékszem hogy reggel haza érek .Semmire nem emlékszem biztos volt valami az italba más szerint én lefujtam egy srácot a gáz spreyemel mert valamiért meg megütött és valamiért megütöttem egy lányt aki ott volt. De én még képekre sem emlékszem hiába agyalok. De tőlem akkor este valaki eltulajdonította az összes cuccom kb 50 ezer forint értéket és olyan sérülésem keletkezett hogy fojtogatás zózódások kés vágás.

2017. szept. 20. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz. Ezért nem szabad drogos partikba járni.
2017. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Hogy érzed, az ánuszod rendben van? Menj el HIV tesztre is, biztos ami biztos!
2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járj normális társaságba.
2017. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!