Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez miatt be kehetne perelni...

Gábor19... kérdése:

Ez miatt be kehetne perelni egy korházat?

Figyelt kérdés

Még a tavasszal ki ficamidott a térdem, a mentősök a helyi korházba vittek. Sebész szakorvos csak meg röntgeneztetett és meg tekergette a lábam. -Jó ez! -mondta, és 1 hét síngipsz, és 4 hét kontrollra járkálás után nem gyógyultnak nyilvánutott, holott alig tudtan mozbatni a térdem, még mindig gyulladásban volt. Nyár közepén rá estem a térdemre, akkor 80 ml véres cuclit szívrak le belőle+ röntgen vizsgálat; aztán majd meg gyógyul.. (mondták)

Csak hát ugye nem akart javulni. El is mentem egy másik korházba, ebben már el küldtek ultrahangra és Mr vizsgálatra is. Itt ki is derült hogy részleges térd szallag szakadásom, porclevállásom ödéma, meg ilyen finomságok vannak a lábamban.

Gyakorlatilag 3 hónapot járkáltam orvosokhoz értelmetlenül.


2017. szept. 21. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
*lehetne
2017. szept. 21. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy ügyvéddel, ő megmondja, érdemes-e.
2017. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ráestél a térdedre, annak elváltozásait simán az esés utáni állapotnak minősítenék, nem az első kezeléskori állapotnak.
2017. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Ez nem az usa.
2017. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!