Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kisebb erteku sikkasztassal...

Kisebb erteku sikkasztassal vadolnak. Mire szamithatok!?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
20 év. Ha olyan nagyban vinnéd mint vezetö politikusaink, vagy sleppje akkor dicséret.
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kevés információ a kérdés megválaszolásához.

Mi az amivel konkrétan megvádoltak, milyen érték sikkasztásával vádolnak.

Fontos lenne tudni azt is, hogy ki vádol. Mások az esélyek ha egy munkahelyi haragosod vádolt meg egy vita közben, és más ha már a bíróság előtt vagy.

2017. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, az a lenyeg, hogy volt egy kocsim. Elcsereltem. Irtunk egy adas vetelit, mi azt a mi reszunrol ki tolttotuk, tanukkal minden. o nem, es nem is irt ala semmit, azzal az indokkal, hogy ceg nevere iratja es nincs nala a belyegzoje. De mihint meg csinalta azonnal kuldi a minken meg illeto papirokat, es azokkal papirokkal el tudunk menni az okmanyirodaba. Folyamatosan hivtuk es mondtuk neki, hogy ha nem csinal valamit, akkor feljelentjuk. Azt mondta, hogy kuldjuk el neki a torzskonyvet. Ez meg tortent, de o tovabbra se semmi. Mondtuk, neki, hogy most mar tenyleg feljelentjuk. Erre o el adta egy 2. ferfinak. Az a ferfi fel hivott minket, hogy vegyuk meg a kocsit nevetseges aron. Mondtam, neki, hogy nem azert csereltem el el, hogy 5. szorosen meg vegyem vissza. Mondtam neki, hogy csinaljunk valamit, mert fel jelentem.Erre o eladta. Felhivott az a ferfi is. Elmondtam neki, hogy mi a helyzet. Meg adta a cimet, en meg elmentem hozza. Kerdeztem tolle, hogy rendelkezik e valamilyen dokumentummal, hogy nalla van a kocsi!? Azt mondta, hogy nem. Mondtam neki, hogy akkor irjunk egy ujj papirt, hogy a nevere vehesse, mi pedig vegre le adhassuk a nevunkrol, mert a biztositasi, meg sulyados csekkek meg folyamatosan jottek. Azt mondta, hogy o nem ir ala semmit, adjam neki oda a torzskonyvet. Hiaba mondtam neki, hogy nincs nallam, nem ertette. Akkor vegyem meg. Ajanlottam neki egy 100 ast. Csak mar felejtsuk mar el az egeszet. Neki a 3 szorosa kelett volna. En eljottem, o is el ment otthonrol. En vissza menten es otthon volt egy fogyatekosno aki be engedet, es mondta, hogy a kocsiban van a kulcs. En elhoztam a kocsit. Közben hivott a a rendor es mondta, hogy vigyem vissza a kocsit. En meg mondta, hogy a sajátomat a sajat koltsegemen nem viszem vissza. Igy lopasnak nyilvanitottak. A kocsit le foglaltak. Targyalas lesz belole. Aztan kiderult, hogy a 3. pasinak volt adasvetelie, csak, hogy hamis. Tegnap jott egy papir, hogy ot illeti a kocsi. es kisebb erteku sikkasztasnak nyilvanitottak. Meg annyit, nem azert hoztam vissza a kocsit, mert nekem kell, ha nem vegre keruljon le a nevemrol. Szerintettek mire szamithatok. Meg vajon mikor lesz targyalas!?
2017. szept. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!