Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekmény valakit korrupci...

Bűncselekmény valakit korrupcióval vádolni?

Figyelt kérdés

Ha én azt mondom hogy Orbán Viktor korrupt és pénzt lopott az elmúlt 10 évben, amelyet a saját és családja számára küldött, akkor bűncselekményt követek el, mivel erre nincs bizonyíték.

Ellenben ahhoz, hogy kiderüljön hogy nekem van igazam, kellenének az elmúlt 10 évből származó vagyonnyilatkozatok, mind ő, mind a családja részéről. Ez esetben viszont kiderülne hogy igazam van. Bűncselekményt követnék el vagy sem?


2017. szept. 30. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2017. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el, hogy 2017. augusztusban csak 224363 Forintot keresett bruttóban.
2017. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

15.49.


Akkor mennyit keresett? És honnan veszed, hogy annyit?


Szerintem rágalmazás. Bűncselekmény-e a rágalmazás, azt nem tudom.


Nem kell vagyonnyilatkozat szerintem, biztos, hogy máshogyan is bizonyítani tudod. Ha igaz, amit állítasz.

2017. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyzet ennél jóval egyszerűbb.

Hála a liberális demokráciának (ami már nincs nálunk ugye, mert utáljuk a libsiket), egy közszereplő jóval többet köteles tűrni, ha a véleménynyilvánítás szabadságáról van szó.

Egészen addig, míg a közszereplő közszereplői mivoltában tett dolgaira mondasz csúnyaságokat, nincs szó bcs-ről. Nyugodtan mondhatod, hogy lopott. Csalt. Hazudott. :)

2017. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!