Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felrobbantotta a szódás a...

Felrobbantotta a szódás a szódás üvegeim, és nem fizette ki, nem adott másikat hanem elküldött, mi ennek a jogi útja? Hogy tudnám kifizettetni velük (nem akarják kifizetni az árát)?

Figyelt kérdés
Lényegébe, egy szódás töltőüzem van itt nem messze, és oda járok a szódásballonjaim töltetni, és 2 rekeszt vittem, és a töltős sráccal vitába keveredtünk, és bosszúból szétdurrantotta előttem az összes szódás üvegem(a töltővel durrantatta szét), teljesen eláztam, és még azt mondta hogy "ez üzemi baleset, nem fizetjük ki". Főnöke csak nevetett a dolgokon, nem veszik komolyan, de nekem kellenének a szódás palackjaim... Segítsetek légyszíves

#jog #kidurrant a szoda
2017. okt. 27. 23:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha a fonoknel nemmegy szep szoval se felemelt hangnemben akkor rendorseg mondjuk eleg piti ugy de a rendornek kutya kotelessege segiteni. Mondjuk ez magyarorszag mond azt a zsaruknak hogy szandekos volt es ez garazdasag hat bocs de ha nem nevetnek ki akkor a fonokot rancigaljak meg
2017. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond, hogy utólag nehéz igazolni, hogy mi is történt. Próbálj panaszt tenni az üzem központjánál, ha van olyan, tehát a felsőbb vezetésnél vagy ügyfélirodában. Ha önálló üzem, akkor nehéz ügy. Szóba jöhet még a sajtó vagy más nyilvános fórum, de az sem lesz egyszerű.

Nem szép dolog, de próbálj visszamenni egy diktafonnal, hátha rögzíteni tudod, ahogy bevallja az illető. Elvileg nem hivatalos, de elfogadhatják, ha perdöntő.

2017. okt. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
53%
mennyibe kerüldek a szifonok? kifizetem neked
2017. okt. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kinevettek a rendorsegen is... Most mit tegyek? 500 ft egy szifon...
2017. okt. 28. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogyasztó védelem???
2017. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták, kamu a story tuti .. Na most mit tegyek? :'(
2017. nov. 2. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
es mi lett az uvegdarabokkal?
2017. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó az műanyagból van,))
2017. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, műanyagból van
2017. nov. 13. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
állj bosszút szerintem, tízszerest, százszorost... bizonyítsák be ők is...
2017. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!