Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűncselekménynek számít ha a...

Bűncselekménynek számít ha a testvérem bejelentkezve maradt a saját gépemen, és én meg elolvastam, hogy mit patkánykodik a fiával?

Figyelt kérdés
Minap a testvérem bejelentkezve maradt a SAJÁT számítógépemen, és én meg elolvastam a fiával a beszélgetésüket, mert sejtettem, hogy valami sunyiság megy a háttérben.. A lényeg, hogy egy munkahelyen dolgozunk, és kipróbáltak engem tűrni, a saját rokonukat.. Én meg ezért, elolvastam hogy mit beszéltek, mert nem jelentkezett ki. Ez etikailag tudom, hogy nem szép, de inkább legyek ilyen, minthogy eltűrjem a testvérem patkányságait.. Semmit nem írtam a facebookon, semmit nem adtam ki, csak olvastam a beszélgetésüket, mert bejelentkezve maradt, sőt még csak nem is lett feltörve.. A lényeg, hogy ez bűncselekmény?

2017. nov. 2. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami olyat írtak nekem, hogy ez személyi adatokkal való visszaélés, de ez szerintem hülyeség, mert semmi adat nem lett kiadva, illetve a saját testvérem adatait nem a facebookon fogom megtudni..
2017. nov. 2. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Viszont. Kívánok neked minden jót....nem ilyen rokonokat erdemelnel.

2017. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2017. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
nem bűncselekmény, hanem ordenáré nagy tahóság. Mondjuk a kibeszélés sem szebb... szép család lehettek... én a nejem üzeneteit se olvasom el sose, pedig van, hogy nem lép ki ő sem.
2017. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, bővebben kifejtenéd, hogy mi a neve a bűncselekménynek? Utolsó, hidd el, hogy eddig nem kellett ehhez folyamodnom, mert én még a fiamnak szólok ha bejelentkezve marad, de ha érzem hogy van valami, akkor viszont a magam, illetve a családom érdekében megteszem, még ha etikailag nem szép. Amúgy ha többet szeretnél tudni, akkor annyit elmondok, hogy ki akartak rúgatni engem, mert kevesebb pénzt kaptam mert nekik megszűnt a munkahelyük és 3-an dolgoztunk egy helyen, ők jöttek hozzám, nem én oda...
2017. nov. 2. 17:59
 6/7 kovpet ***** válasza:
54%

Vétség, szerintem:

Btk 224. §

Levéltitok megsértése

2017. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A hallgatózás első törvénye: sose kérd ki magadnak, amit meghallottál.
2017. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!