Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elvileg holnap nagyon meg...

Elvileg holnap nagyon meg fognak verni az iskolában. Tudom, hogy megérdemlem, de azt nem tudom, hogy mikor tehetek feljelentést. Ha 8 napon belüli lesz a sérülés akkor is eljár a rendőrség?

Figyelt kérdés

Szóval, már év eleje óta érik egy kiadós verés számomra, cinikus vagyok és ezt a szakiskolások nem bírják, ma megrángatott egy csávó és beszélt hozzám olyan nyelven amit nem értek, kérdeztem mi ez a törzsi nyelv, erre az volt a válasz, hogy "holnap nem ne gyere iskolába ha nem akarsz kórházba kerülni"


Sanszos, hogy elvernek, többen mert összetartanak, kérdésem, hogy ha 8 napon belüli (remélem az sem ) sérülést szenvedek, mondjuk csak véraláfutás lesz akkor is hívhatok rendőrt és tehetek feljelentést? Vagy csak a suli fog fegyelmit indítani ellenük, persze ha nem úgy állítják be, hogy én bántottam 5 kigyúrt fiatalt és csak önvédelem volt.


Kicsit félek, mert 3 éve volt ilyen csak akkor azért mert még elsős voltam, most végzős vagyok.


2017. nov. 9. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem, be akkor nem vertek meg mert a srácnak volt valami vaj a füle mögött és nem akart még egy gondot.
2017. nov. 9. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megrángatás, és löködés már elég ahhoz, hogy feljelentést tegyél. Nem kell megvárni, amíg 8 napon túl gyógyuló lesz.
2017. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

ne törődj bele, hanem csapj oda nekik. esélyed nincs megverni mindet, de egyet tehetsz. a főfa*znak menj neki, a legnagyobbnak közülük, vélhetőleg nem számít rá hogy rögtön támadsz így ha jól állcsúcsonvered kiütheted. utána persze a haverjai jól megvernek, de meglesz a respekted és utána többet nem fognak veled szarozni. ha ilyen könnyen beletörődsz ez csak folytatódni fog.


https://www.youtube.com/watch?v=E18vNqxZ4ak

2017. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne hagyd magad. Azért mert öten vannak és izmosak, még sokra nem mennek vele ha képtelenek normálisan megütni. Az ilyen proli cigányok ugye ezért vannak bandában, mert egyedül képtelenek lennének bármit is tenni.

Egybk meg miért érdemelnéd meg...ne legyen ilyen hozzáállásod.

Helyedben szólnék haveroknak...ha már ők is öten akkor te is és ha megfutamodnának akkor szépen nekik kell menni és megtanítani nekik, hogy veled/veletek nem fognak bas...kodni.

2017. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg megtörténne garantált mindegyiknél a garázdaság és a testi sértés vádja, amiért gond nélkül kaphatnak letöltendőt fiatalkorúként is.
2017. nov. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a fenyegetés is képezheti feljelentés tárgyát
2017. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2017. nov. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak ott, majd hétfön akkor egymás melletti teremben leszünk. Féltem is rendesen tegnap. "ahogy illik"
2017. nov. 11. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:
egy ilyen tipikus iskolai előre beígért verésből sokszor nem is lesz semmi. ha mégis lenne, akkor se hagyd magad. ez azt jelenti, hogy ne te üss először, hanem várd meg míg kapsz egyet, de mindenképp próbáld hárítani mert nem szerencsés ha az első ütés után eszméleted veszed neadjisten'... aztán ha ez megtörtént, akkor a hangadót kell ütni. próbáld az érzékszerveit megzavarni (pólóját húzd a fejére, verd orrba, attól bekönnyezik, ilyenek), aztán a lágy részeken (pl hasán) egy ponton teljes erőddel ütni, a hasán nem marad nyoma viszont fáj. ha nagyon eldurvul a helyzet akkor könyököd és térded is használd. majd írd meg hogy mi lett!
2017. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak ma a csávók, elvileg -nem biztos- ,de megúsztam.
2017. nov. 13. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!