Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A prostituált az egyetlen...

A prostituált az egyetlen alvilági tevékenység ami nem ártalmas?

Figyelt kérdés

Sorra vettem a "legnépszerűbb" alvilági tevékenységeket(drogdíler,embercsempész,rabló,feketepiac,bankjegy hamisító stb...) és azt vettem észre hogy talán ez az egyetlen olyan társadalmilag ugyan nem elfogadott,de mégis olyan alvilági tevékenység ami nem károsít meg senkit.

Szerintetek?



2017. nov. 10. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%

Nekik árt, elveszik maguktól a tiszta szerelem élményét, elvesztik örökre a világ legnagyobb transzcendens élményének lehetőségét. Aki igénybe veszi a szolgáltatást, ürít, mint salakot, az túllép rajta, hamar elfelejti. Ők örökre bennmaradnak az emésztőgödörben.


"Folyóágyak voltak,

kiken rövid és sebes hullámokban

(a következő életbe siettek)

számtalan ifjú teste átzuhant, hogy

csak úgy zúgott a férfiak folyója."


/Rilke: Hetérasírok/részlet

2017. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
A prostitúció bizonyos keretek között legális, tehát nem nevezném alvilági tevékenységnek, attól még a többségnek nincsenek érvényes papírjai és nem adózik, de jogilag ez szolgáltatószektori tevékenység.
2017. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

#1-es, nem a szépirodalom tanszéken vagyunk :D nem kell ennyire túlmisztifikálni.


Lehet egy-két évre kicsit lelkileg odakeni a sok f..sz.. ugyanakkor cabrio BMW-ben is lehet könnyeket hullatni a szerelem után, meg a 30 milliós ingatlanban. Még itthon is, de főleg nyugaton a jobb csajok simán összekúrják azt a casht amiért én mérnökként dolgozok 10 évet... Te meg 50-et az ELTE Irodalom Tanszéjen adjunktusként :D


Jó csak irónia, de nem kell annyira sajnálni őket. Megtalálják azok a szerelmet ne félj.


(Mellesleg én ismerek egy tök értelmes prosti lányt, fix hogy jobbakat dumáltam vele a filozófiáról és tudományról, mint néhány nagyképű suna szaktársammal az egyetemen)

2017. nov. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
Mármint én nem voltam vele (amúgy még komolyan járnék is vele, ha úgy adódna) - csak az utcai kávézóban szokott néha hesszelni.
2017. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Drogtermesztés sem károsít meg senkit hisz fekete üzlet az egész, ami megterem, azt értékesíted X áron. Semmivel nincs több ártalom benne mint a dohány/alkohol bizniszben.

Ha nagyon kukackodni akarunk polgárok, akkor mondhatjuk hogy vállalkozás szinten csinálja ami után adót nem fizet.

A rendőrök nem hiába vannak ráállva erre is.

2017. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem mindegy milyén drog. Egy kis fű senkinek nem árt... de ezek a dizájner herbál szennyek életveszélyes kategória kb. Gyorsabbam szétbasz mint a herkó állítólag.
2017. nov. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem ártalmas? Próbáld ki a kankót.
2017. nov. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó!

Egy hivatásos prosti gumi nélkül szopni se hajlandó (már ha nem valami főút mellett álló 500forintosra buksz), ráadásul háromhavonta járnak std szűrésre.

Sokkal nagyobb eséllyel kapsz el valamit egy random egyéjszakástól.

2017. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hájaaa ***** válasza:
100%

"Nem ártalmas? Próbáld ki a kankót."


Szar érzés a kankó, de manapság már kb minden nemibetegséget meglehet gyógyítani. Bár szvsz egy igényes prostitól kevesebb nemibajt fogsz elkapni mint a Morissonba egy 19éves csajtól.

2017. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

3-nak! Nem értem, miért kötelező a gyakorin a szintet a mocsár felé húzni?

Miért lesz egy sekélyes és trágár szavakkal megtűzdelt hsz ónagy % és miért kell lehúzni, aki próbál valamit a tudása alapján segíteni a kérdésben?

Miért esnek pánikba az emberek, ha egy verset hozok?

/ persze tudom: mélyen érzik a vakvágányon állást, látszólagos haladást és ekkor szembesülenek ezzel..


Miért lenne "túlmiszitifikálva? "

Régen a gésák nagyon műveltek voltak, ezt a pályán éltek és NINCS ÁTJÁRÁS a prostitúcióból a másik életbe! Csak ma hiszik, hogy ha nem prostitúciónak hívják, hanem 'kiélésnek', akkor egyszer csak váltani lehet.

A lét teljességének MEGÉLÉSÉT prostituálják KIÉLÉSRE - ez nem csak a szexualitás terén igaz, hanem prostitúció ha a benső hivatást lecseréli valaki - anyagi haszon miatt - más munkára, vagy alvilági eszközökre, csalásra, rablásra, szerencsejátékra.

*

Az embernek potenciálisan adott, hogy megélje a lét teljességét. Az ihlet, az intuíció, a szerelem nagy pillanatai, a halál rohamai - minden embernek van ilyen élménye. Ebből a gazdasági haszonra hajtó erők le akarjál húzni. Ezt a potencialitást el lehet tékozolni - és ezzel egy hörcsög szintjére jutva élni - akár luxusban.

Ez a lehúzó erő erősen működik - és vannak, akiket lehet lehúzni.

Így történhet meg, hogy a bölcsességet felváltja az informáltság,

a művészi-mesteri munkát a gépies gürcölés,

a szerelmet az üzlet,

a lét teljességének megélést a kényelem, anyagi gazdagság, a hirnév-vagyon-rang utáni loholás.

Azzal, hogy ezt egy idő után már nem is látja, mit vesztett, azzal a marketing-bulvár-gyakori már nem foglakozik, az nem hoz profitot.

De egyszer az ember erre ráébred: eltékozolta az életét, lerángatta a sárba ami szent, és rettenetesen boldogtalan lesz, nagyobb szenvedést nem is lehet elképzelni.


Gondoljátok ezt át.

[link]


"Ehess, ihass, ölelhess, alhass!

A mindenséggel mérd magad!

Sziszegve se szolgálok aljas,

nyomorító hatalmakat.

...

Én mondom: Még nem nagy az ember.

De képzeli, hát szertelen.

Kisérje két szülője szemmel:

a szellem és a szerelem!"


*

2017. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!