Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sok hamis tanú + lebuktatós...

Sok hamis tanú + lebuktatós titkos hangfelvétel, és mégis a hamis tanúknak akarnak hinni. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon mocskops csalásos ügy, egyetlen ember áll szemben a 20 hamis zanúval (sokmillió kicsalt lóvéról van szó, nekik nem gond akár lefizetni se pár embert), viszont jön a csavar: én titokos hangfelvételt készítettem a csalás tényéről.


Teljesen tisztán kivehető minden, azaz ezzel akkor nem csak a csalás egyértelmű, hanem a 20 hamis tanú hazudozása is.


De ezt ők is felfogták nyilván, és most verik a nyálukat a személyiségi jogaikra, hogy ők nem is tudtak róla stb, és így nem használható fel (persze az a vicc, hogy ezzel sztem csak még jobban azt ismerik el, hogy bűnösök és a hangfelvétel pedig nagyon is jó).


Viszont, úgy tűnik, a bíróság tényleg nem akarja elfogadani a felvételt.

Hol élünk? egy komplett maffiát buktatok le tulképpen, és akkor jönnek azzal, hogy a személyiségi jogaik miatt mégse használható fel?


Volt már vkinek ilyen esete? Mit lehet tenni?


Ez maga a vicc, akkor ha legközelebb lekamerázom titokban, hogy a szomszéd megöli a feleségét, azt se fogadják el, és megússza az ileltő, merthogy a személyiségi jogai miatt jogellenesen vettem fel ??


2017. nov. 21. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még a YouTube-ra is közzé tenném a felvételt. A nyilvánosság a jó fegyver az ilyenek ellen. Aztán a személyiségi jogaik miatt panaszt tehetnek a sóhivatalban.

Maffiával még nem, de két gazemberrel szemben már volt dolgom bíróságon. De a kitartásban vesztettek, hiába hoztak lefizetett hamis tanút. Meg a nyilvánosság az ami segített ebben az esetben is, tehát semmi sem maradt a tárgalóterem falai közt. Máris tisztességesen ment minden.

2017. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen elvileg valóban nem lehetne, ugyanis visszaélés szerűen nem használhatod a személyiségi jogaid.

Ez jó hosszú cirkusz lesz, én elmennék a végsőkig.

2017. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát de nem is visszaélésszerűen használom ... hanem lebuktatás céljából, és sikerült is.
2017. nov. 21. 11:51
 4/8 A kérdező kommentje:

hát igen csak mivel kb 20 emberről van szó, gondolom a bíróság máér csak azért se akarja elfogadni, mert az necvces lenne hogy most akkor a 20 hamis tanú is menjen börtönbe ... nem? meg ki tudja a bíró is mennyire van benne, ugye ilyen maffia esetén ezt se tudni ...


mocskos világban élünk, az tuti

2017. nov. 21. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, én nem rád gondoltam.

Hanem rájuk, ők nem használhatják.

2017. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja értem ... akkor ezt tök jó lenne tudnia a bírónak is :(
2017. nov. 21. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
küldd el az indexnek a sztorit és töltsd fel mindenhova a hangfelvételt
2017. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hidd el,azt tenném legszívesebben, cvsak sokra megyek vele, ha esetleg a közvélemény mellettem is áll, de a bírót meg esetleg lefizették, így majd én leszek a bűnös ...

ügyvéd is pont azt mondta hogy ilyen jellegű csalásokat csak úgy tudnak elkövetni, ha magasabb szinteken is benne vannak és kimossák őket. most akkor várjak én egyáltalán bármit is? :(

2017. nov. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!