Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehetséges ilyenért feljelentés?

Lehetséges ilyenért feljelentés?

Figyelt kérdés
Szívességet elfogadván egy barátom albérletében laktam 2 hetet (a tulaj is velünk lakott) és nem kért érte pénzt, de most 2 hónap múlva rájött, hogy mégis, én azt mondtam neki, hogy nem fizetek. Ezért beperelhet?

2017. nov. 22. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van írásos megállapodás? Ha nem, akkor vendég voltál. Feljelenthet ugyan, de nem lesz következménye.
2017. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy facebookon folytatott beszélgetések mennyire számíthatóak bizonyítéknak. Ott beszéltünk erről, hogy akkor megyek meg szívesség. De írta is anno, hogy nem kell fizetnem. Most pedig az ellenkezőjét.
2017. nov. 22. 21:12
 3/4 EagleHUN ***** válasza:

Szerződés nem köttetett?

Akkor semmi gond, nem tud mit tenni.

Amúgy meg bérleményt tovább bérbe adni régebben tilos is volt, (nem tudom ez változott-e).

2017. nov. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerződés nélkül nem tud beperelni.
2017. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!