Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy tudnám tisztázni magam?

Hogy tudnám tisztázni magam?

Figyelt kérdés

Megbukott warezolás miatt az a tárhely-szolgáltató ahol fent volt a honlapom.

2014-ben hagytam ott őket, mikor többször szó nélkül eltűntek az adataim és több napos leállások voltak. Most megbuktak warezolásért, előbb tanúként majd gyanúsítottként hallgattak engem is ki annak ellenére, hogy részletesen elmondtam a rendőrségen, hogy 3 éve már nem állok velük szerződésben. Csak az a baj, hogy rég kidobáltam minden ezzel kapcsolatos papírt, és már az a mail cím sincs meg, amin leveleztünk.


Azért nem játék a dolog, mert 1,5 millió forintos kár okozása a gyanú a btk. $385 és $386 alapján.


Mellesleg hogy kerülhetek képbe így én mint ártatlan VOLT user?


Nem céges honlap volt, szóval semmi sem szólt az mellett, hogy bármi iratot is megőrizzek.



2017. nov. 23. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

pl. úgy kerülhetsz képbe, hogy te ugyan felbontottad velük a szerződést, de ők veled nem. fű alatt megtartottak, átírták a levelezési címedet, valaki befizette a számláidat és a te neved alatt csinálták tovább a bizniszt.


meg kell tudni, hogy mivel és mi alapján vádolnak és akkor lehet többet mondani.


de egyébként 3 év alatt még nem évül el kb. semmi, úgyhogy akár lehet akkori dolog is.

2017. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Nem neked kell tisztázni magad, hanem nekik kell bizonyítani, hogy nem vagy tiszta.

Nem kell félni, ha 3 éve nem fizettél nekik, akkor nyilván nem álltál velük szerződésben már.

2017. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rendőrségnek kell bizonyítani nem neked!


Ha ettől eltérő dolog történne azonnal fogadj ügyvédet!

2017. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már legalább 4-5 variációban kiírtad, ha a rendörség szerint is hibás vagy, akkor nem valószínü, hogy semmi közöd a dologhoz!
2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!