Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok arról, hogy 14...

Mit gondoltok arról, hogy 14 év a beleegyezési korhatár?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
32%

20:


1. Te nem voltál még férfi, aki ízlelt tini puncit? Amúgy én is kva irigy vagyok, hogy a legfiatalabb csaj 15 éves volt (amikor én 18), aztán utána később már csak velem egykorú csajok voltak (az utána következő 19 volt), de azért ezt az irigységet próbálom nem kiterjeszteni másokra.

Emlékszem ahogy a mai napig legjobb barátaim közül az egyik 16-17 évesen élte át élete egyik legnagyobb szerelmét egy másfél évvel fiatalabb csajjal, vagy hogy egy másik jó barátom, aki mindig is macsó volt, hogyan kúrta össze-vissza a lányokat. Az irigységet muszáj visszafolytanunk és nem kiereszteni a világra valami hazug álca alatt (hogy ez jaj, mekkora baj).


2. Ez miért legális dolog? De nem úgy, hogy tavaly fogadták el, hanem a rendszerváltás óta, vagy a világháború és a rendszerváltás között is, vagy úgy általában Magyarország történemében soha nem volt bűn 14 éves kor felett szexelni. Ja és a fejlett, nyugati világ országait is érdemes megnézni. Mindenhol 14-16 év, tízből kilenc országban.


---


Mondom... - Ti állandóan csak a fiatal csajokról beszéltek! Mintha a fiatal srácok szexuálisan nem is léteznének. Pedig ők is szívesen dugnának akár korukbeli fiatal lánnyal, akár idősebb nővel. Neeem, "csak" a kislányok vannak, akiket a gonosz idős férfiak megrontanak... - Hány 14-16 éves srác adná érte a fél karját, hogy egy szép tanárnőjével legyen valami rendszeres dolog? Vagy hogy egyáltalán puncit lásson, lehetőleg még fiatalon?

A 65%-os válaszoló mellett állok.

2017. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem nem a korhatárral van bajom egyébként, mert egy 14 éves és egy 18 éves kapcsolata teljesen rendben van, ha a fiatalabbik fél érettebb a koránál az idősebbik pedig kicsit gyerekesebb, hanem nekem inkább azzal, mikor 30-40-es pali/nő van ilyen fiatal lánnyal/fiúval."


Na,én meg ezt nem értem.

Mi a különbség aközött,hogy a 14 éves lányodat egy 17 vagy 35 éves fiú/férfi dugja?

Semmi...

Ez csak a társadalomban uralkodó primitív korkülönbség ellenes felfogásból ered.

Van aki szerint ha egy 20 éves összejön egy 40 évessel már az is pedofil.Nonszensz egyesek gondolkodása.

2017. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
5%

Amerikában ha jól tudom 18 alatt nem lehet szexelni hivatalosan.

Hány olyan kis besértődött tini p-csa jelentgeti fel az idősebb férfiakat,mert nem azt csinálta,amit mondott.

És akkor ebből van per,hogy a 30 éves "öregember" megrontotta a 17 éves "kislányt".

2017. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
95%
Már az egy kis pedó féreg, aki a nőt puncinak nevezi.
2017. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
#22, Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted?
2017. dec. 8. 00:34
 26/45 anonim ***** válasza:

"#22, Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted?"


Nem tudom miért lennék hülye.

Én nem írtam,hogy helyeslem,hogy egy 14 éves nemi életet éljen.

Viszont ha az ilyesmi megtörténik a kor másodlagos.


Ha ez ellen tenni akarnak,akkor emeljék magasabb a beleegyezési korhatárt.

2017. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Van olyan 25 éves férfi,aki kb 16 éves szinten van,na ezek szoktak általában leállni ilyen 15-16 éves lányokkal.


Akkor az mitől rosszabb,mintha egy vele egyidőssel szexel?


A pedofíliát pedig marhaság idekeverni,mert az nem a korkülönbségen múlik.

Azt nevezik pedofílnak,aki nemi érésen át nem esett illetőre izgul,tehát valószínűleg ezért is vitték le 14 évre a korhatárt.

2017. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
72%

"Nem túlzás az. 18 alatt büntetni kéne."


Vagy 10 éve olvastam egy felmérést,akkor még én is tini voltam,hogy a mai fiatalok átlagosan 16,8 évesen veszítik el a szüzességüket.

Gyanítom ez az átlag a mai 10-en éveseknél már sokkal alacsonyabb.És ez csak az átlag.


Azért az ésszerűségnek is van egy határa.

Amerikában pl 21 év alatt alkoholt sem lehet inni elvileg.

Aztán már a középiskolások is rendszeresen italoznak.

2017. dec. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem semmi gond nincs vele. Én most 30 éves vagyok és éppúgy lefeküdnék egy 14 éves lánnyal, mint egy 30 évessel, csak legyen szép, meg kedves, rendes lány. Nemrég jártam egy 29 éves nővel, aki tisztára gyerekes és unalmas volt, régebben meg lefeküdtem egy 14 éves lánnyal, aki jó fej volt, vidám és tökjókat beszélgettünk. Minden korosztályban van értelmes meg buta nő is. Igazából mindegy a kor, csak a belső számít, meg a kölcsönös szimpátia.
2017. dec. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó...13 éves vagyok az apukám 33. Nem tudnám elképzelni,hogy ennyi idős férfival szexeljek. Szexelni sem akarok,ezzel várok még pár évet. 30 éves egy 14 évessel? A pedofilía itt kezdődik. Nem olyan régen voltak az iskolánkban a rendőrök emiatt felvilágosítást tartani. Az ilyen embereket kell nessziről elkerülni.


13/L

2017. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!