Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Altalanos szite reklamjaira...

Wick3d kérdése:

Altalanos szite reklamjaira clickelve, bejottek olyan oldalak is amelyeken 100%-an 18 ev alatti lanyok voltak, Mennyire jogos ilyesmi?

Figyelt kérdés

google altal jutottam oda, nincs kozom a dark,deep web-hez

veletlenszeruen elkezdtem clickelni , 2 clickbol bejott tobb mint 10 oldal :)) , melyek kozott ahogy irtam felul voltak erossen fiatal lanyok is.....

Az oldalak ilyesmikkel vegzodtek: .xyz , .gdn

remelem nem tartozik buncselekmenynek, praktikusan barki eljuthat oda, egyszeru google-on rakeresve



#törvény #hacker #internet-biztonsag
2018. jan. 2. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Te is bűncselekményt követtél el.
2018. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden tartalmat nem tud a Google sem szűrni, legalábbis nem azonnal, ezért, ha nagyon szeretnél, bizony eljuthatsz ilyen oldalakra. Önmagában nem lenne bűncselekmény, ha megnyílik egy ilyen ablak, te pedig bezárod. De ha bizonyíthatóvá válik, hogy nem véletlenül jutsz el ilyen oldalakra nézelődni, vagy töltesz le a gépedre a tartalomból, akkor cumi van. Sok egyébként az úgynevezett "csalioldal" is, ahol éppen a hatóságok helyezik el az illegális tartalmakat, hogy figyelemmel kísérhessék, kik keresik, és kik látogatják ezeket.
2018. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!