Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nem fizetek egy prostituált...

Ha nem fizetek egy prostituáltnak, lehet bajom?

Figyelt kérdés

Ez egy ELMELETI kerdes!

Szoval tegyuk fel h megkapom a szolgaltatast,aztan otthagyom fizetes nelkul,akkor jogi uton lehet valami kovetkezmenye?

Ugye szamlat nem ad,meg nem is hivatalos amit csinal..


2018. febr. 11. 16:08
1 2 3
 1/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Amit a stricijétől kapsz az kimeríti majd a súlyos testi sértés fogalmát. Vagy rosszabbat.
2018. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Vannak olyan prostik, akik vállalkozók, és adnak számlát.

Meg vannak olyanok, akiknek ott a strici, aki nem jogi személy ugyan, de a végén könyörögnél, hogy inkább jogi úton intézze...

2018. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Persze hogy lehet.


Maga a szolgáltatás nálunk nem törvénytelen, (csak az elősegítése az,) így az érte járó ellenszolgáltatást ki kell fizetni.


Akár fizetési meghagyást is nyújthat be ellened...


Az más kérdés, hogy ha ellentmondasz az FMH - nak, akkor a perben neki kell majd bizonyítania, hogy igénybe vetted a szolgáltatását.



Még egy dolog:


Ha van neki strigója, nem jutsz el odáig, hogy ellentmond az FMH - nak.


Ha az elővesz....egy ideig legfeljebb csak magadhoz fogsz nyúlni.

Már ha marad mivel...

2018. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint minden prostinak van stricije? Félre ne értsetek, nem értek egyet azokkal, akik nem akarnak fizetni, csak úgy tudtam, hogy sok lakásos prosti egyedül "dolgozik".
2018. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Mivel előre fizetsz így nem fordulhat elő hogy nem fizetsz. Szóval szimplán csak ostoba vagy.
2018. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A jogi oldalt kerdeztem,es a stricikkel jottok:D

Mint irtam,elmeleti a kerdes.

Egyebkent ahogy igy irjatok ugy jon le mintha egy strici veszelyesebb lenne az orosz mafianal:D

Viszont a valosagban a stricik nagyreszt nem az amerikai filmekbol ismert Vin Diesel fele figurak.

Foleg ,hogy magyarorszagon szokas az (fokent a romaknak) ,hogy a baratnojet kikuldi a sarokra a pali ,addig se kell neki dolgoznia.

Meg egyebkent,ha valaki kocsival felszed egy qrvat es amint vegez kirakja nemhiszem hogy akarmilyen strici megtalal,,meg akkor sem ha esetleg a lany latta a rendszamot..

Ne kezeljetek mar ugy a striciket mint valami alvilagi istent :D ugyanolyan ember mint mindenki mas (sot ,sokszor meg ostobabb is) csak eppen talalt egy szerencsetlen lanyt akit futtathat.

2018. febr. 11. 16:25
 8/23 A kérdező kommentje:

4es,nem mindnek van,sooot...

5os,ha elore is fizetsz akkor is a melltartojaba,harisnyatartojaba, (ritkabb esetben) taskajaba teszi a penzt akkor is 1 mozdulat kivenni onnan...

De latom te is a dolog jogi oldalat fogtad meg ,ami a kerdesben volt...es te oktatsz engem:)

6os,,ez egy kerdezos oldal :) arra van ,hogy kerdeseket tegyunk fel.

Ez a "torvenyek,jog" alkategoria,ezert ide valo kerdest irtam,ezert sem ertem miert kotsz belem...

De hogy a kerdesedre valaszoljak..: az nem az en kerdesem.

2018. febr. 11. 16:30
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Jogi oldal;

Te mondjuk fodrász vagy. Megcsinálod a frizkót,a páciens meg bszik fizetni.

2018. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen lányoknak nem stricijük van sokszor, hanem olyan személyek biztosítanak nekik védelmet (pénzért esetleg szolgáltatásért) hogy kapsz két fülest de mire észhez térsz azt sem tudod merre vagy és ki volt. Arról nem beszélve a legtöbb nőhöz egyenruhások, ügyvédek, hivatalnokok járnak...
2018. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!