Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te hánx évre ítélnéd a pedofil...

Te hánx évre ítélnéd a pedofil képeket töltögető/nézegető "embereket"? Csak mert jelenleg magyarországon ha akár több 100 ezernyi ilyet találnak egy ilyen "ember" gépén, megússza egy ejnye-bejnye felfüggesztettel. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
200 évre nyilván én sem ítélném, de azért egy speciális börtönbe, vagy börtön részlegbe, ahol heti több alkalommal járnának terápiára h valahogy kikezeljék vagy legalább korlátozni tudják eme "vágyaikat" igen. 2-5 évre akár.
2018. febr. 13. 17:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
és nem lehetne ejnye-bejnye vagy felfüggesztett. ha ilyet találnak, alapból minimum 2 év...
2018. febr. 13. 17:45
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem speciel az, hogy képnézegetéssel senkinek nem árt. Ha ezzel kiéli magát, és élő embert nem bánt, engem nem izgatna... Attól tartok, hogy a "kikezelés" nem igazán működik.
2018. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha így tolják tovább a "jogvédők", akkor nemsokára mi leszünk azok, akik büntetést kapunk, ha nem toleráljuk az ilyen "embereknek" a "másság"-át.
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
A pedofilok degeneráltak, és nem bűnözők. Ugye a probléma abból adódik, hogy minden 30. embernek vannak pedofil hajlamai, ennyi ember elszeparálására pedig nincs kapacitás. Szerencsére egy részük képes felismerni a problémát és próbálnak is tenni ellene (mert degeneráltak és nem bűnözők). A szakszerű kezelés elég sokat segítene a problémán, csak a probléma ezzel meg az, hogy erre sincs kapacitás. Úgyhogy marad az a köztes megoldás, hogy bekerülnek a bűnügyi adatbázisba, és amíg nem mászkálnak ovik közelébe, addig nincs baj.
2018. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Ja, egyes, képnézegetéssel, te sem vagy normális, az biztos. És azokkal a gyerekekkel mi van, akik rákerülnek ezekre a képekre??? Az már le van szarva, hogy hogyan, és milyen körülmények között tudott valaki olyan fotókat készíteni róluk??? Egyébként meg az ilyen beteg állatoknál a képnézegetés sok esetben csak első lépés...
2018. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Először talán észszerűsíteni kellene a dolgokat. A a baj hogy pár évente változnak a törvények és az alapján az is hogy ki számít pedofilnak. Ha valaki hoz egy törvényt hogy mostantól 50 év a beleegyezési korhatár akkor most mindenki pedofil lesz? Mindenkit lecsuknak?
2018. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha megnézel egy videót, amin elütnek egy embert, akkor te ugyanolyan felelős vagy annak az embernek a halálában, mint az, aki az autót vezette?

Az, hogy valaki ilyen tartalmakat néz erkölcstelen, elítélendő és gusztustalan, de (és itt jön az, hogy automatikusan nyomod a pirosat), árt azzal élő embernek, hogy olyan fényt nyel el a szemével, ami ilyen képekről verődnek vissza? Én azt mondom, mindenkinek joga van degenerált fa$znak lenni, amíg azzal másoknak nem árt, viszont ezt az életmódot nem szabad promózni és nem szabad követendőként beállítani.

Ha aktívan részt vett a szóban forgó képek elkészítésében, akkor börtön, ha csak nézte őket, akkor meg had menjen, mert mégis ki vagy te vagy akárki, hogy megmond egy másik embernek, hogy mit nézhet a szemével és mit nem?

Az átnevelő terápia meg baromság, az ilyen hajlamok nem olyanok, mint a nátha, hogy megfelelő kúrával ki lehet gyógyulni belőlük.

2018. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

szerintem semmivel nem nagyobb bűn mint kivégzéseket vagy baleseteket nézni


egy videó vagy képfájlnak nincsenek érzései

2018. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Nekem ez ugyanaz a kategória, mint az ISIS lefejezős videói. Gusztustalan aki ezeket szereti, de akkor most csukjunk börtönbe terrorizmus támogatásáért minden hülyegyereket, aki megnézett egy ilyet?
2018. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

"Nekem speciel az, hogy képnézegetéssel senkinek nem árt. Ha ezzel kiéli magát, és élő embert nem bánt, engem nem izgatna... Attól tartok, hogy a "kikezelés" nem igazán működik."


Ezzel az a baj hogy általában nem szoktak megállni a képnézegetésnél

2018. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!