Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Társkeresőn valaki az én...

Társkeresőn valaki az én képeimmel regisztrált! Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem,visszaírt az illető,azt mondta azért csinálta,mert találta a képemet,és vonzónak talált,és a barátjára akart ráírni ezzel a profillal,mivel ő is a társkeresőn van,hogy megcsalná e velem.


Egy ismerősöm bukkant rá a profilra,és mivel nem egyezett a testmagasságom és a testsúlyom a valósággal,ezért gondolta,hogy nem én vagyok.


Szerintetek kamuzhatott,vagy életszerű ez?


2018. febr. 20. 16:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugye én nem tudhatom,hogy kire írhatott rá az én képeimmel,vagy miket chatelhetett másokkal.
2018. febr. 20. 16:22
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetseges csak kicsi ra az esely, valamilyen modon ismered aki ezt csinalta, mert az, h random kivalaszt egy lanyt es pont vissza jut hozzad az info arra nagyon kicsi az esely, hacsak nem vagy ismert es vagy nincs rengeteg tarskeresozo baratod.
2018. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem lány vagyok.

Ez egy meleg társkereső oldalon történt.


Nem vagyok ismert személy.

2018. febr. 20. 16:26
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Van némi gond fejben... de nem meglepő.
2018. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelzed az oldalnak, hogy visszaéltek a képeddel.
2018. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Honnan szerezték meg a képed? Mert ha nyilvános oldalra feltöltötted akkor gyakorlatilag semmilyen jogsértés nem történt, maximum az oldal szabályzatába ütközhet hogy nem valós képet adott meg, annak meg szépen utána olvasol. Ennyike cuncus
2018. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az oldalon azt írták,hogy kérjem meg a profilt,hogy távolítsa el a képeimet!

Ha nem teszi,akkor pedig arra is voltak további lépések.


De úgy láttam törölte.

Csak az ember ilyenkor gyanakvó,kitudja miket írogat másoknak,akár még csalást is elkövethet és a képeim meg ott vannak a profiljában.Ha bármit elkövet,akkor az én képeimet használta.

Bár gondolom akkor IP cím alapján lenyomoznák.


Nem az érdekes elsősorban,hogy a képeimet használta,hogy ezzel fogjon esetleg magának pasit,vagy ha még a sztorija is igaz(bár elég gáz),hanem attól félek,hogy valami másra használhatta,amiből még nekem lehet bajom.

2018. febr. 20. 16:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Bajod csak annyi lehet, hogy rontja a hírneved.
2018. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én sajnos elég paranoiás vagyok-


Nem írt semmi olyat az adatlapra,ami rontaná a hírnevemet,még akár igaz is lehet,hogy tényleg erre akarta használni a profilomat,de miért nem kérte meg egy ismerősét,hogy "húzzák csőbe a pasiját?"

Miért egy vadidegen,random ember képeit kell használni?

Ráadásul több képemet használta.

2018. febr. 20. 16:55
 10/13 A kérdező kommentje:
A képeket azóta törölte,de a profilt magát nem.
2018. febr. 20. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!