Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogom van addig húzni egy...

Jogom van addig húzni egy dokumentum pótlását, míg fel nem szólítanak a hiánypótlásra?

Figyelt kérdés

A törvény szerint amennyiben nem csatolok minden dokumentumot a jelentkezésemhez, akkor azt a felszólítást kivető 5 munkanapon belül köteles vagyok megtenni.

2 hete elküldtem a jelentkezésem, de még nem kaptam ilyen felszólítást. Azt hittem, gyorsan kiküldik majd. Kérdésem, hogy addig várhatok, míg nem kapok ilyen értesítést? És tudja esetleg valaki, hogy ez mennyi idő alatt szokott kiérni? (Érettségi jelentkezésről van szó).



2018. febr. 26. 12:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Normális választ nem lehet adni, ugye?! Ki beszél itt csalásról (kicselezésről)? Ez egy törvénnyel kapcsolatos kérdés. Ha nem értessz hozzá, minek vagy itt?
2018. febr. 26. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha a jogaid érdekelnek, és nem a saját érdekeid, akkor persze, jogod van, éljél vele bátran. És van belőle valami hasznod? Jobb lesz, ha direkt húzod az időt, lesz belőle előnyöd? Azért nem küldik ki gyorsan, mert nem te vagy az egyetlen, aki nem tudta elküldeni, és így jó sok fölösleges munkájuk van veled meg a többiekkel is.
2018. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen. Valakinek 70 ezer forintot elég nehéz kifizetnie egyben.

Köszönöm a válaszodat.

2018. febr. 27. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!