Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az exem könnyű testi...

Ha az exem könnyű testi sértést és becsületsértést is elkövetett ellenem milyen bűntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Már volt egy békítő tárgyalás ahol nem bocsátottam meg, és elismerte mindkét bűncselekményt, legközelebb már valószínű, hogy bűntetést kap. Viszont valaki azt mondta, hogy csak próbára bocsátást kap, valaki azt mondja így, hogy 2 bűncselekmény van ellene, már pénzbírságot is kap. Viszont a becsületsértést mai napig folytatja az első tárgyalás ellenére is (facebookon lejárató posztokat oszt meg rólam, de már nevem nem írja ki, így töröltetni se tudom).

2018. márc. 2. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Szakításkor ütött meg arról van látlelet, becsületsértéssel kapcsolatba meg mindig kinyomtatom amiket kitesz és beadom a bíróságra. Így se áll le ezzel, már az idegeimmel játszik. Már lassan egy éve ez megy, és a bíróság is csak húzza a dolgot én meg már kikészülök tőle idegileg. Ismerőseimnek, rokonaimnak irogat, nekem is napi szinten, üzenőfalára is. Aki esetleg tud tanácsot adni mit tenne a helyembe az leírhatná. Beszéltem ügyvéddel aki annyit mondott, hogy folyamatosan nyomtassak mindent és adjam be a bíróságra és ha elitélik és mégis tovább folytatja akkor megint fel kell jelenteni és egyre szigorúbb büntetést kap. De én már lassan idegbeteg vagyok, sose áll le
2018. márc. 2. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyenre.
2018. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nėv nėlkül ír baromságokat a falra? Nos azt ha te magadra is veszed más is rád asszociál azėrt semmi de semmi büntit nem kap! A könnyű testi sėrtėsėrt se sokmindent. Szerintem hagyd a fenėbe, majd megunja ha nem reagálsz... Ennyi. Persze a korábbiakat játszátok vėgig. Kap amit kap alapon.

De a jövőben felejtsd el. Bele fog unni. Amíg tėged zavar addig úgy is csinálja. Komoly baja meg nem lesz. Neked lehet ha idegileg ennyire megvisel.

2018. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tárgyalás előtt még konkrétan kiirta a nevem és trágár szavakkal illetett, sőt 2 képem is kitette. Mostmár úgy irja, hogy exem.. Mert igy hiába jelentem a facebooknak nem veszik le.
2018. márc. 2. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs valaki öcséd-bátyád-barátod stb. aki öööö...elmagyarázná neki, hogy ez nem szép dolog? Úgy, hogy értsen belőle?
2018. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt már aki még veréssel is megfenyegette (apum). Ne is mondjam még jobban csinálja. Ha foglalkozok vele annál rosszabb
2018. márc. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!