Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meddig tarthatják meg a...

Meddig tarthatják meg a kamera felvételeket a boltok? Elévülhet a bolti lopás?

Figyelt kérdés

Egy éve rajtakaptak egy boltba lopáson. Mivel akkor még nem voltam 18, szüleim behívták, jegyzőkönyv készült, az árut kifizettük (kb. 3000Ft volt), majd mondták hogy egy évig ne menjek vissza a boltba. Feljelentést nem tettek ellenem. Ez az eset előtt pár hónappal szintén loptam ugyanebből a boltból, de akkor nem kaptak rajta. Azota tudom mekkora hülyeség volt, megbántam, többet biztosan nem csinálok hasonlót, de érdekel hogy a korábbi lopás miatt kerülhet-e sor feljelentésre vagy bármi más eljárásra? Nem tudom hogy kamera rögzítette-e, de ha igen, akkor már értesítettek volna erről nem? Lassan másfél év telt az az eset óta.

18/F


2018. márc. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor te nem közmunkás vagy... azoknak nincs idejük lopni.
2018. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkoriban nem volt ügy belőle - azok után sem, hogy volt az a következő eset -, akkor most már nem lesz. De tényleg javulj meg.
2018. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mekkora butasag volt, de ez mar egy eve történt, azota nem loptam semmit, soha többet nem is fogok, es szörnyen megbántam. Ez egy szégyenfolt marad az életemben, de akarmennyire is szeretném, változtatni nem tudok rajta. Remélem hogy a korábbi esetért nem lesz semmi..
2018. márc. 3. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jegyzőkönyv, meg a miegyéb óta békénhagynak, akkor már ne szrd össze magad!

De villámgyorsan felejtsd el még az ötletét is, hogy ismételj! Ha priuszod lesz, ha munkáltató majd egy ilyen 3000Ft-os sztoridért nem vesz fel, akkor már cseszheted!


Ezt írd be a guglidba :


G.M. TESCO TITOK amit senki nem mert elmondani PDF


Mindenképpen olvasd el!

100%-os rálátásod lesz az ilyen lopások mikéntjére és a következményekre.


Szórakoztató de rendkívül tanulságos , tapasztalaton alapuló írás. És első kézből : az illető, aki írta, ott dolgozott.

Ebben szó van a bolti lopásokról, a túró rudis csóriktól a milliós károkozásokig , a kisemberektől a vállalatvezetőkig

Második része is van...

Vedd észbe, hogy késő bánat ebgondolat!

2018. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 év után már amúgy is elévült, másrészt meg addig tuti nem őrzik a felvételeket akkora tárhely a világon nincs.
2018. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!