Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 17 évesen lefeküdtem egy 13...

17 évesen lefeküdtem egy 13 éves lánnyal, lehet bajom?

Figyelt kérdés

A lánnyal tavaly feküdtem le, hozza teszem hazudott nekem a korarol mert azt mondta, hogy 15 eves es en 19 eves vagyok mar mert aprilisi szuletesu... tavaly februarba fekudtem le vele amikor 17 eves voltam, van neki rendorsegi ugye mert feljelentett egy 15 eves sracot amiert lefekudtek.. elvileg a rendorsegen kerdeztek rolam is.. legalabbis nekem azt mondja a lany, meg az a srac is akivel ugye van, egyszer kerdeztek rolam decemberben egyszer meg a heten (elvileg tudjak, hogy lefekudtem vele) eddig miert nem idezetek engem be a rendorsegre ha tudjak? Lehet nem kerdeztek rolam csak ok mondjak? Es az lenne a kerdesem, hogy nekem ebbol lehet barmilyen bajom? Mert isten ments, hogy kiskoruakkal fekudjek le, de tenyleg legjobb haverom elott mondta, hogy 15 eves es tenyleg én azt hittem.

Valaszokat elore is koszonom!

Azzal a sraccal az ugye mar november ota folyik, a sracot az elozo heten hivtak be..


2018. ápr. 10. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Es esetleg, hogy jarnek jobban? Ha tagadnek mindent? Mert azt nem tudjak bebizonyitani, hogy lefekudtem vele.. vagy oszinten mindent elmondani?!
2018. ápr. 10. 20:25
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Ha elmúlt 12 éves, amikor a dolog történt, akkor nem csináltál semmi törvénytelent.
2018. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A múltkor a csajod kérdezte ugyan ezt.
2018. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Es ez biztos? Akkor legyek oszinte?

Ugyan ezt??

2018. ápr. 10. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha használnál ékezetet, mert nagyon szar így olvasni. Egyébként nem érdemes tagadni, csak belebonyolódnál. Nem ma kezdte, aki kérdezni fog, két keresztkérdés, két visszakérdezés, és véged is van. Büntetés ebből nem igazán lesz, ha így történt, ahogy leírod. Működj velük együtt, ha behívnak.
2018. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

14 a beleegyezési korhatár 14 éven alulival büncselekmény

ezt meg hogy mit kéne ügyvéddel beszéld meg

2018. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6.os vagyok, abba mondjuk én is egyet értek hogy csak van olyan értelmes a csaj hogy tudja hány éves, én se úgy csajozok hogy szia, muti már az igazolványaidat
2018. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkét személy kiskorú, akkor 12 év a beleegyezési korhatár, ha az egyik fél nagykorú akkor 14. életévét kell betölteni a kiskorúnak.


Tehát ha 17 éves voltál amikor lefeküdtetek, nem lesz semmilyen jogi következménye.

2018. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem írtam ékezetet mert nagyon ideges voltam bocsánat.

Annyi lenne még a kérdésem, hogy miért nem kaptam még beidézést? Az lehetséges, hogy mivel tavaly történt az eset februárban és kiskoruak voltunk ezért nem lehet ezzel mit kezdeni a rendőröknek?

2018. ápr. 11. 15:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Számít az, hogy két tanum is van arra, hogy csak egyszer feküdtünk le? Csak mert ki nézném a lányból, hogy hazudozna még erről is..
2018. ápr. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!