Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek és hogyan? Mi a...

Mit tehetek és hogyan? Mi a kimenetele ennek a fellebezésnek? Miskolcon a MÁV rendelőintézetben voltam munkaalkalmassági vizsgálaton.18-án az egészségügyi vizsgálat jó lett 19 - én (folytatom lentebb)

Figyelt kérdés
a pszichológiai vizsgálat következett volna. Azért volna, mert nem került rá sor! Érdekes, ritka nevem van, a pszichológus megkérdezte: Ez román név? Én román vagyok? Mondtam hogy nem román név, és nem vagyok román, és meséltem két mondatbn a nevemről. Ennyit beszéltem, erre ő azt mondta hogy köszönöm,kint foglaljon helyet. Amikor behívott a főorvosnő, azt mondta, a pszichológus nem javasolt engem, nem vagyok alkalmas, mert alkoholt ittam! Kikértem magamnak, és szondát kértem! Hiába kérleltem, azt mondta neki nincs szondája, ő nem szondáz! És lerázott Maradt a 32 800 ft-os fellebbezés, aminek a költségmentességét állítólag lehet valahogy kérelmezni. Mit tegyek? Először felháborodásomban még fel is akartam jelenteni őket. Csak délután tudom megnézni a válaszokat és írni rájuk.
2018. ápr. 23. 04:59
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Fogadjunk, hogy kiderül majd egy két részlet itt lejjebb, amitől majd egész más megvilágításba kerül a történet...


Addig várok a válasszal asszem. :-)

2018. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

AZ egyetlen, ami releváns lett volna, ha akkor rögtön elmégy orvoshoz és csináltatsz egy alkoholtesztet (pontos dátummal, órát is belevéve!), és azzal próbálkozol fellebbezni.


Így nincs semmi a kezedben, mert csak a te szavad van a szakember szava ellenében, ogy akkor lakoholos állapotban voltál-e vagy sem.


Mellesleg a pszichológus kérdése meg a te reakciód megfelel egy pszichológiai tesztnek, szóval nem modnhatod, hogy nem csinálta meg.

2018. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne tökrészegen alkalmasságira menni, és akkor nem lesz ilyen.
2018. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
'0:24-es (második) válaszoló: viszont azt írhatom, hogy nem voltak hajlandók szondát adni, ezt nem tagadhatják le. Amúgy az volt az eü. szakvéleményben; Psychológia: Az-138/2018 NEM JAVASOLT. A nem javasoltat értem, a 2018-at is, nyilván ez évszám. az Az-138 -ra pedig hiába kerestem rá a neten, nem találtam meg mit jelenthet. A pszichológussal meg ugye már nem is beszélhettem !!!
2018. ápr. 23. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy nem adtak szondát, nem jelent semmit, mert egyrészt nem köteles tartani ilyet, másrészt nem köteles téged szondáztatni, de legföképpen ezt sem tudod bizonyítani!
2018. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Hogyhogy nem vbeszéltél a pszichológussal? Ezt írtad a kérdésedben:" pszichológus megkérdezte" - azaz beszélt veled. Ez egy tesztkérdés volt és az erre adott reakciód volt az, ami negatív lett, valószínüleg a stílusod volt nem megfelelö.
2018. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!