Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ismersz ilyet? Tudsz valamit...

Ismersz ilyet? Tudsz valamit még? Mindent mondj el!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem hiszem,hogy sok ilyen ember van még rajtam kívül akit ennyire foglalkoztat ez a téma.

Egykis segítséget kérnék azoktól az emberektől akik nagyjából 1985-1990-2000 tájékán,vagy akár napjaninkban ha visszatekint,voltak 25-30 évesek. Ugyanis én még csak 18 vagyok. :)

Olyan történetekre,eltűnt személyekre,gyilkosságokra,rablásokra vagyok kiváncsi

Amik hatalmas port kavartak kizárólag Magyarországon

Esetleg még mindig nincs lezárva az ügye,vagy mi történt akkor pontosan:

Néhány példa: Marian Cozma halála, Szajoli vonatbaleset,Soproni Ágnes halála,vagy akár a Simek Kitty ügy.(de ezeket már ismerem)

Ha esetleg bármiyen információd van ilyen országot megmozgató,és akár több évig fent maradt történetekről

Ne habozz,kérlek mondj el mindent

Te hogyan élted meg? Akkor milyen hatással volt az emberekre? Van-e rá magyarázat?

Köszönöm!



2018. máj. 22. 00:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Farkas Helga elrablása (80-as évek, megoldatlan)

Labancz Anna meggyilkolása (80-as évek, megoldatlan)

Fenyő János meggyilkolása (90-es évek, megoldatlan, most vették elő megint)

Magda Marinko megölt egy négytagú családot (90-es évek; ez megoldott, megvan, hogy ő tette, de óriási port vert fel)

Szögi Lajos meggyilkolása (erre lehet, hogy emlékszel, hatalmas port vert fel. bár furcsa belegondolni, hogy te csak 6 éves lehettél akkor, pedig mintha most lett volna)

2018. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] 70-es évek, repülőgépkatasztrófa, megoldatlan
2018. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szathmáry Niki meggyilkolása is megoldatatlan maradt. Gyanúsított még nincs...
2018. máj. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek üzenném: Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod,hogy keresgéltél nekem,de sajnos Labancz Annán kívül mindegyiket ismertem. Ám Anna története elég hátborzongató..


A második kommentelő:Köszönöm szépen neked is,rettentő érdekes történet megkell hagyni,erről még nem hallottam. Elég furán jártak el abban az ügyben


A harmadik kommentelő: Neked is köszönöm! Nikinek a nádasban van egykis keresztfa a kislány képével,a tett helyszínén amit a saját szememmel láttam. Meglepő,hogy az Interpol 12 legkeresettebb gyermek listájára is felkerült

2018. máj. 22. 11:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyugodtan jöhetnek még. :)
2018. máj. 22. 11:49
 6/17 anonim ***** válasza:
Pár éve Tényőn elméletileg (vagy nem ő volt) egy baltával lemészárolta a családját majd utána öngyilkos (vagy nem) lett ( ha jól emlékszem egy láncfűrésszel ölte meg magát). A durva az egészben az, hogy szerető családapa volt. Máig nem tudták 100%-ig bizonyítani hogy ő követte el az egészet.
2018. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, első mondatomból kimaradt egy édesapa szó
2018. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még mindig utolsó vagyok, írj privátot ha érdekel.
2018. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Till Tamás, Ackermann Dávid, Strehó Gergő, Döbröntei Máté rejtélyes eltűnése, máig megoldhatatlan.


Tudnék még pár dolgot mesélni, de csak priviben

2018. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2018. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!